anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do Twojego adresata/kontrahenta została wysłana wiadomość z adresu, który nie znajduje się w zakładc

MAMY ROZWIĄZANIE!
IDEALFIX
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Dostaję co chwila (kilkadziesiąt już) maile o treści:

Do Twojego adresata/kontrahenta została wysłana wiadomość z adresu, który nie znajduje się w zakładce Moje adresy e-mail. Nie mogliśmy jej więc dostarczyć.

Jeśli prowadzisz korespondencję z dodatkowych adresów, dodaj je do powyższej zakładki i ponownie wyślij wiadomość.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Problem w tym, że korzystamy od lat tylko z jednego adresu e-mail przypisanego jako adres główny i adres kontaktowy. Proszę o kontakt.

oznacz moderatorów
125 ODPOWIEDZI 125
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AnusienkaYO W tej sytuacji najlepszym działaniem jest zgłoszenie włamania na konto do administratora Twojej skrzynki mailowej. Przeskanuj także urządzenia, z których korzystasz, programem antywirusowym, a także zmień swoje hasło do konta Allegro oraz włącz dwustopniowe logowanie

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
AnusienkaYO
#7 Wielbiciel#

Mam wrażenie że nikt z moderatorów nie rozumie tych naszych postów- przecież nie chodzi o NASZE SKRZYNKI MEILOWE tylko widomości od ALLEGRO z waszego poprawnego adresu- więc to Wy powinniście sobie to sprawdzić dlaczego ktoś rozsyła takie linki i podszywa się pod wasz portal używając poprawnego adresu allegro . Wszystko z Pani rady mam dawno zrobione- oprócz zgłoszenia do mojego administratora poczty bo moja poczta nie ma tu nic do rzeczy- w innym wypadku przecież już dawno "hakerzy" nie musieliby wysyłać wiadomości z innych maili tylko posługiwaliby się moim głównym.

oznacz moderatorów
tkanymagazyn
#8 Zapaleniec#

Hej udało się jakoś to rozwiązać? Masa wiadomości, hasła pozmieniane a nadal lawina wiadomości. email wiadomości powiadomienia@allegro.pl 

Do Twojego adresata/kontrahenta została wysłana wiadomość z adresu, który nie znajduje się w zakładce Moje adresy e-mail. Nie mogliśmy jej więc dostarczyć.

Jeśli prowadzisz korespondencję z dodatkowych adresów, dodaj je do powyższej zakładki i ponownie wyślij wiadomość. @_HolaOla_  @nat_not  co z tym zrobić ? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tkanymagazyn Postępuj zgodnie z zaleceniami, które podała Ola tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
tkanymagazyn
#8 Zapaleniec#

To nic nie daje, problem jest u was. Zmieniony adres email nowy, dopiero co założone konto, hasło, wszystkie zabezpieczenia dwuetapowe założone, komputer przeskanowany  i po paru minutach te same wiadomości na nową pocztę przychodzą, zaraz po zatwierdzeniu zmiany adresu email na allegro. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tkanymagazyn Rozumiem, że wykonałeś wszystkie kroki, które opisano wyżej? Czy korzystasz z innych narzędzi zewnętrznych (sprawdzisz to tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje)?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tkanymagazyn
#8 Zapaleniec#
Allegro InPost IntegrationID: 316b3df496774a9f92361c5e4e4189dc
09 sie 2019, 09:52
 
InPost Manager PaczekID: b7360fa5-d6a3-4dbc-9aca-daac80c68abe
21 maj 2020, 16:07
 
Allegro GadaneID: 4ee5676233554c308a37bec1d7aab8e7
zobacz szczegóły
20 kwi 2023, 08:09  takie się wyświetlają. czy któraś ma być usunięta?   
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tkanymagazyn  rozumiem, że wykonałeś wszystkie zalecone kroki i zmieniłeś adres e-mail przypisany do konta Allegro, jednak sprawdziłam, że wiadomości są wysyłane przez osobę, która uzyskała dostęp do Twojej skrzynki. Tę kwestię może wyjaśnić administrator poczty. Tutaj znajdziesz formularz kontaktowy:
https://pomoc.o2.pl/

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
tkanymagazyn
#8 Zapaleniec#

niestety pomoc z o2 nic nie znalazła, ale miałem taką sytuację, że ktoś włamał się na konto allegro i zrobił zakupy z mojego konta. Byłem wtedy w szpitalu, krótko przed operacją więc głowa czym innym zajęta.  Hasła pozmieniane ale właśnie od tego czasu przychodzą te wiadomości. Telefon przeskanowany nic złośliwego nie ma. Nie mam już pomysłów co jeszcze można zrobić oprócz usunięcia konta na Allegro. Wiadomość od Allegro

Na Twoim koncie zalogowała się nieuprawniona osoba. Dokonała ona zakupów, które opłaciła przy użyciu karty powiązanej z Twoim kontem.

Dlatego:

  • powiadomiliśmy o tej sytuacji Sprzedającego. Jeśli masz pytania dotyczące zwrotu środków, proszę skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego odnośnika,
  • zresetowaliśmy hasło do Twojego konta.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tkanymagazyn  konsultuję Twoje zgłoszenie z naszym działem technicznym. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią, jak tylko dowiem s‌ię czegoś więcej. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tkanymagazyn Twoje konto zostało ponownie zweryfikowane przez nasz dział bezpieczeństwa i nie znaleziono żadnych nieprawidłowości. Po włamaniu konto zostało zabezpieczone. Możliwe, że dokonano również włamania na twoją skrzynkę e-mail i tam ustawiono jakieś przekierowania. Przykro mi, z naszej stron nie jesteśmy w stanie więcej zrobić. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Allegro non stop coś myli z tymi swoimi dziwnymi mailami. Z jednego konta mogłam wysłać klientowi wiadomości, z innego już nie (bo drogie allegro podmieniło mu maila na niedziałający ciąg czegoś tam) i wtedy właśnie przychodziły zwrotki o niedostarczeniu. W sumie już chyba z 10 osób trafiłam do których nie szło odpisać z winy allegro. Ale w jakości sprzedaży to odpowiedzi liczą... Zwykle wtedy trzeba wysłać jeszcze raz przez samo allegro, a nie przez maila, wtedy dochodzi. 

oznacz moderatorów
telmut
#7 Wielbiciel#

otrzymuję co dziennie na pocztę kilka takich powiadomień:

Do Twojego adresata/kontrahenta została wysłana wiadomość z adresu, który nie znajduje się w zakładce Moje adresy e-mail. Nie mogliśmy jej więc dostarczyć.

Jeśli prowadzisz korespondencję z dodatkowych adresów, dodaj je do powyższej zakładki i ponownie wyślij wiadomość.

 

Co mam zrobić by tego już nie otrzymywać ?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@telmut a używasz innych adresów email niż te podane na liście Moje adresy e-mail  

oznacz moderatorów
telmut
#7 Wielbiciel#

Nie używam innych adresów. Mam tylko 1 adres email

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@telmut Czy możesz przesłać tutaj zdjęcie lub zrzut tego powiadomienia? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Agila6
#7 Wielbiciel#

Nie bardzo rozumiem dlaczego nie została dostarczona. Klient zakupił u mnie przedmiot, który został wysłany paczkomatem inpost, i po kilku godzinach za każdym razem przychodzi do mnie powiadomienie z allegro "nie dostarczyliśmy Twojej wiadomści" i Do Twojego adresata/kontrahenta została wysłana wiadomość z adresu, który nie znajduje się w zakładce Twoje adresy e-mailNie mogliśmy jej więc dostarczyć. Korzystam z jednego adresu, który oczywiście jest w zakładce allegr. O co chodzi?

 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agila6  zobacz czy masz adres z którego piszesz e-mail

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/twoje-adresy-email

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agila6 Chyba że u kupującego coś jest nie tak z adresem e-mail

A w jaki sposób wysyłasz przez Centrum wiadomości czy jakiś program program pocztowy

oznacz moderatorów
Agila6
#7 Wielbiciel#

email do klienta wpisuje na stronie wysyłki, jego podany w wiadomości o sprzedaży np. [edycja]+3691bafa0@allegromail.pl  , to strona alekurier wybieram wysyłkę paczkomatem inpost, i tam dodaje obowiązkowy email odbiorcy

oznacz moderatorów