anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, czy wciąż należy dodawać numery przesyłek do zamówienia?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Lubimy_Zabawki
#7 Wielbiciel#

W szczegółach zamówienia są widoczne. Czy pomimo to dodawać?

 

Dziękuje

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Lubimy_Zabawki
#7 Wielbiciel#

Artykuł nic nie wspomina o już widocznych numerach przesyłek..

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Jeśli w szczegółach zamówienia jest widoczny numer przesyłki to już nie musisz go dodawać.

oznacz moderatorów
Lubimy_Zabawki
#7 Wielbiciel#

mając kilkadziesiąt paczek dziennie nie mam możliwości sprawdzania czy w każdej jest dodany numer i wolałbym mieć pewność..

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

ta tabelka prawdę Ci powie 😀

001.PNG

masz taką ?

oznacz moderatorów
kytorr
#13 Ambasador#

Drugi raz nie trzeba, allegro zasiorpie dane z managera paczek inpost.

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

W InPost - nie musisz dodawać.

W PP warto dodać po zaadresowaniu - liczy się do numerów przesyłek wprowadzonych w terminie, automatycznie Allegro wprowadza numery PP dopiero po zeskanowaniu przesyłki przy odbiorze.

Nie wiem jak u innych.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Lubimy_Zabawki, jeśli korzystasz z Wysyłam z Allegro lub narzędzi przewoźników zintegrowanych z Allegro, nie musisz uzupełniać numerów samodzielnie - zrobimy to za Ciebie. Widzę, że korzystasz głównie z Allegro Kurier DPD (tutaj możesz korzystać z Wysyłam z Allegro lub DPD online i dodamy numery automatycznie) oraz Allegro Paczkomaty InPost (tu też możesz korzystać z Wysyłam z Allegro lub managera przesyłek i otrzymamy listy przewozowe automatycznie). 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów