anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Dlaczego nie mogę wystawić ogłoszenia na allegro.pl z konta indywidualnego?

PlodyRolne
#1 Nowicjusz#

Zauważyłem że niektórzy na kontach indywidualnych mają wystawione przedmioty na allegro.pl. Ja mogę wystawiać tylko na allegrolokalnie. Czy da się coś zmienić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PlodyRolne Cześć. 🙂 Żeby wystawić ofertę na Allegro z konta zwykłego, kliknij w przycisk "dotychczasowy formularz":

Formularz wystawiania Lokalnie.png

Zostaniesz przeniesiony do formularza wystawiania na zwykłym Allegro. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Witam dlaczego nie można wystawiać ogłoszeń na allegro poprzez dotychczasowy formularz jakieś 40 minut temu chciałem wystawić i nie można pływają tylko te kreseczki i strona nie chce się załadować do końca pliki cookies wyczyszczone 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Piotros1983 Cześć. Sprawdziłam to na swoim koncie i bez problemu mogłam przejść do formularza wystawiania na Allegro:

Zrzut ekranu 2022-07-15 o 20.19.09.png

Jeśli pliki cookies zostały wyczyszczone, to zaktualizuj swoją przeglądarkę lub sprawdź, czy uda Ci się wystawić ofertę na innej przeglądarce. Jeśli nie, to prześlij mi proszę zrzut ekranu, na którym będzie widoczny cały Twój ekran i te "kreseczki" - zgłoszę to do Działu Technicznego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Ok dzięki za szybką odpowiedź nie pali mi się jutro zobaczę jak będzie ta sama sytuacja to się odezwę Pozdrawiam 

oznacz moderatorów