anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wpis przez kupującego : dostawa i koszt ustalone ze sprzedającym

Epta-pm
#8 Zapaleniec#

Jak mogę zablokować wybranie,wpis przez kupującego " dostawa i koszt ustalone ze sprzedającym" ?

Nadmieniam , że w sposobach dostawy nie mam odznaczonego kwadratu umożliwiającego samodzielne wpisanie przez kupującego kosztów dostawy.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Epta-pm Ta opcja pojawia się, kiedy klient kupuje w kilku ofertach, które nie mają wspólnej opcji dostawy w cenniku. System nie jest wtedy w stanie wskazać opcji do wyboru i klient musi wpisać koszt samodzielnie. 

Rozwiązaniem będzie ujednolicenie cenników dostawy, które dodajesz do ofert.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Epta-pm
#8 Zapaleniec#

Niestety przy swoim asortymencie nie jestem w stanie ujednolicić cennika, mam drobne rzeczy oraz gabarytowe.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

To dlatego klient musi uzgodnić cenę wysyłki z Tobą 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Epta-pm
#8 Zapaleniec#

No OK, ale jeśli chce wykorzystać smarta, to jak ma to zrobić no i jak ja mam nie pokrywać całości przesyłki smartowej?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Epta-pm udostępnij smarta daj odpowiednie ceny, tylko jak masz gabaryty to paczkomat nie wszystko przyjmie a kurier czasem wchodzi na dwie paczki a w smarcie dostaniesz jedną 🙂 + i - smarta 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Klienci widzą tę opcję w formularzu dostawy i płatności, gdy w kilku ofertach sprzedającego nie ma wspólnych metod dostawy.

Ustaw wspólny cennik dla wszystkich ofert 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@kostas11  Tylko ciężko ustalić jeden wspólny cennik jeśli sprzedaje się rzeczy o różnych gabarytach. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pikinier10 to jest odpowiedź do autora wątku, który chce to wyłączyć, dlatego jest taka możliwość i z niej korzystaj 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów