anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyświetl ten sam produkt w kilku kategoriach

SoftQ
#7 Wielbiciel#

Witam,

Chciałabym zaoferować ten sam produkt w kilku kategoriach, które prawdopodobnie są przeglądane przez nieco innych klientów (dom, moda, gadżety itp.).

Mój produkt nie istnieje jeszcze w katalogu Allegro. Na razie platforma pozostawiła mi swobodę wyboru kategorii, kiedy zarejestrowałam produkt w kilku kolorach, za każdym razem z innym kodem EAN.

Ale kiedy chcę opublikować ofertę z produktem w zarejestrowanym już kolorze, Allegro wymaga ode mnie stworzenia dodatkowej oferty, dotyczącej tego samego produktu, w tej samej kategorii, którą wybrałam na początku. Czy tak musi być?

Czy aby zaoferować ten sam produkt w innych kategoriach, jedynym rozwiązaniem jest zarejestrowanie go kilka razy w katalogu Allegro, ponownie pod różnymi numerami EAN?

Nie wydaje się to eleganckim rozwiązaniem, ale nie przychodzi mi do głowy żaden inny sposób na publikowanie kilku ofert dotyczących tego samego produktu, z których każda pojawia się w różnych kategoriach.

Dziękuję za odpowiedzi i rady.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SoftQ Cześć. 🙂 Jeśli stworzyłaś produkt w Katalogu, to przypisałaś go również do konkretnej kategorii i w niej właśnie możesz wystawić ofertę. Mogę zaproponować Ci dwa rozwiązania w tym przypadku. 🙂 

Możesz zgłosić błąd w produkcie w formularzu wystawiania i zmienić kategorię produktu na docelową lub podać mi numer EAN produktu wraz z numerami kategorii (lub ich nazwami), które mają zostać dodane do zbioru kategorii dla Twojego produktu (czyli w jednym produkcie w Katalogu może być kilka wariantów kategorii). 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SoftQ
#7 Wielbiciel#

"w jednym produkcie w Katalogu może być kilka wariantów kategorii"

Właśnie o to chodzi. Dziękuję za sugestie. Czy chcesz otrzymać szczegóły tutaj na forum, czy prywatną pocztą?

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SoftQ, najwygodniej będzie, jeśli podasz je tutaj. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

SoftQ
#7 Wielbiciel#

EAN produktów są następujące.

  • 7640168888077
  • 7640168888015

W chwili obecnej oferuję je w następujących dwóch kategoriach:

  • 15557
  • 121237

Dziękuję.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SoftQ, poprosiłam o powiązanie tych kategorii. Gdy dowiem się czegoś więcej w tej sprawie, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów