anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymuszenie towaru przez klienta (katalog produktów)

MAMY ROZWIĄZANIE!
_Presto
#9 Pomysłodawca#

Sprzedaje rękawice robocze 1 para 2,85. Kilka dni temu klient kupił tą parę, a następnie założył dyskusje bo na samej górze aukcji wyświetla mu się, że to jednak 12 par. Wytłumaczyłem mu, że to błąd połączenia produktu (ten sam Ean) i zgodził się na zwrot pieniędzy. Zrobiliśmy zwrot a on następnego dnia dał negatywa i znowu swoje, żąda dosłania reszty rękawic. Znowu tłumacze, że w aukcji wyraźnie napisane jest że to cena za 1 parę ( paczka kosztuje prawie 30zł). Klient bardzo nie miły, nie skory do porozumienia pisze po nocach, jak to zakończyć?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
Halfrunt
#18 Luminarz#

Zgłosić błąd, który nie zostanie poprawiony...... Katalog ALLEGRO dostaje rekomendację do bzdury roku.

Wystawiając aukcje, w której pomyliłem się z przeznaczeniem produktu, katalog "połknął" to z błędem, nie da się już zmienić, trzeba zgłosić błąd w katalogu, a ten zostaje odrzucony, bo jakaś tam Lolita z Allegro, może bot Ania, nie sądzę by to robii ludzie, a raczej słynne na cały świat algorytmy Allegro, i ten boot wie lepiej, który rozmiar bardziej pasuje do danego przekłucia, 

Teraz, aby to naprawić trzeba zmienić zdjęcie, o milimetr wydłużyć, skrócić, czy nadać trochę zmieniony kształt, w ten sposób dodaję kolejny produkt, choć ten sam, do katalogu, taki sam produkt od  różnych producentów i importerów jest też dodawany do katalogu Allegro i mamy jego kilkaset odmian. Brawo wy. 

 

oznacz moderatorów
Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Katalog produktów to totalna porażka allegro. Przybyło kilka tyś importerów i producentów. Każdy z moich znajomych, sprzedających na allegro ma już swoje ean i dodają produkty jako importerzy, producenci. Totalny bałagan.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Zgadzam się, bo zamiast tworzyć katalog o produkty producenta, to dublują się te same produkty pod inną marką, inną nazwą, i tak zwielokrotnionej przez każdego importera, który dorwał się do gs1 

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A czemu nie zgłosiłeś błędu w produkcie? takie "cudeńka" to trzeba natychmiast zgłaszać, z opcja odpowiedzi i jakby co wykłócac sie o poprawne dopasowanie. 

oznacz moderatorów
Monika__L
#13 Ambasador#

a czy ktoś na to reaguje? Echo po takich zgłoszeniach

oznacz moderatorów
Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

obraz_2023-04-18_143512228.png

Zobaczcie jak ładnie połączone szpilki z borderem ogrodowym. I takich przykładów miliony.

oznacz moderatorów