anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłacenie pieniędzy za przedmiot allegro lokalnie

MarekNiedbalec
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem przedmiot na allegro lokalnie z opcją kup teraz i zastanawiam się jak będzie wyglądało odebranie pieniędzy

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MarekNiedbalec  skonfigurujemy konto do wypłat i sobie wypłacisz.

Warto poczytać

Konfiguracja konta do wypłat 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz skonfigurować konto do wypłat, pamiętaj, "WAŻNE" dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MarekNiedbalec Żeby wypłacić środki musisz aktywować swoje konto do wypłat, czyli włączyć usługi PayU i Przelewy24. W Ustawieniach wypłat kliknij w link podświetlony na niebiesko:

ko_alka_0-1635150670683.png

Następnie uzupełnij swoje dane i numer rachunku bankowego. Bardzo ważne - musisz być właścicielem lub współwłaścicielem rachunku, który podajesz. Po uzupełnieniu wszystkich informacji zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1,01 zł z konta podanego wcześniej w formularzu (opłata ta zostanie zwrócona). 

Po wykonaniu tych kroków będziesz mógł włączyć Przelewy24. W zakładce Ustawienia wypłat kliknij w przycisk "Zrób przelew":

ko_alka_1-1635151035539.png

Wybierz swój bank z listy i zrób przelew weryfikacyjny na kwotę 1,01 zł (ta opłata również zostanie zwrócona), a następnie podaj niezbędne dane i uzupełnij formularz. 
Wszystkie wpłaty od kupujących znajdziesz w zakładkach Moje rozliczenia i Środki i historia operacji.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

środki masz tu - https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

następnie aktywacja konta do wypłat zgodnie z poradami innych odpowiadających na temat .

oznacz moderatorów