anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata za sprzedaż - ile trzeba na nią czekać?

MAMY ROZWIĄZANIE!
baba191
#8 Zapaleniec#

Witam, mija 24h od wypłaty należności za sprzedaż przedmiotu, a kasy na koncie nadal brak.... Ileż czasu allegro lub payu kisi nasze pieniądze ????

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
konto zamknięte
Nie dotyczy

24h dostałaś zapłątę za produtk czy kliknełąś "wypłać środki"? Kilkanaście godzin się czeka.

oznacz moderatorów
baba191
#8 Zapaleniec#

24h temu zostały wypłacone środki

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

To już na pewno są. Sprawdz kiedy masz sesje przychodzące w banku i o tej godzinie wskoczy na saldo.

oznacz moderatorów
baba191
#8 Zapaleniec#

No mam np o 11 i do tej pory kasy nie ma. Zobaczymy po 15. 

oznacz moderatorów
ozyrys90
#9 Pomysłodawca#

U mnie zazwyczaj idzie to dość sprawnie...

Kasę wypłaconą automatycznie przez Allegro w nocy (ok. 2:00-3:00) mam na koncie tego samego dnia, jeszcze przed południem, zazwyczaj do ok. 11:30. Kasa leci na konto w mBanku.

Kilka razy była jakaś zwiecha i pieniądze szły cały dzień - wypłata była w nocy, a na koncie były dopiero następnego dnia popołudniu. Ale to jakieś 3-4 razy - w pozostałych przypadkach pieniądze lądują na koncie tak, jak opisałem wyżej.

Jeśli jakieś zamówienia wpadną rano i zrobię wypłatę do gdzieś ok. 11:00, to często mam ją na koncie jeszcze tego samego dnia (jeśli wpłata szła przez PayU - jeśli zaś szła przez Przelewy24, to wpada na konto dopiero następnego dnia)

oznacz moderatorów
baba191
#8 Zapaleniec#

Dotarły dopiero po 19 ... Nigdy tak długo nie szły przez payu.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@baba191Zawsze zostawiaj sobie margines ( ok 1 dnia) "na wszelki wypadek". Generalnie jest to przedział od kilku godzin do jednego dnia

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
dowes
#7 Wielbiciel#

Witam! A orientuje się Pan z jakiego banku payu wypłaca kase? Sprawdze sobie sesje wychodzące i przychodzace bo tez czekam na kase...

oznacz moderatorów
FLK-NT
#7 Wielbiciel#

Ja też właśnie czekam na kasę z tego cholernego Allegro. Żeby zmienili numer rachunku do wypłat, też trzeba się naczekać. Rzadko coś sprzedaję, ale w opisach aukcji podaję numer konta, żeby przesyłali kasę bezpośrednio na nie, bo z tym Allegro można szmyrgla dostać. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@FLK-NT  W ramach odstresowania😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów