anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyróżnienia dla nowych sprzedawców

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Witam!

Mam wykorzystanych 72 wyróżnienia darmowe z  200 darmowych. W zakładce "nadchodzące opłaty" pojawiają się kwoty do zapłacenia 19 zł (np dziś  musiałabym zapłacić za przedłużenie wyróżnienia, ale  wyłączyłam je). Dlaczego ta 128 wyróżnień darmowych, które mi zostały mam opłacac?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Nie płacisz za pozostałe, tylko za te, które już wyróżniłeś i nie wyłączyłeś na czas wyróżnienia. Promowanie przedłuża się automatycznie, ale przedłużenie już jest płatne, pomimo niewykorzystania całego pakietu. Taki haczyk w "promocji". 🙂

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Czyli oferta może być wyróżniona darmowo tylko na 10 dni. Przed upływem 10 dni muszę ją wyłączyć, bo naliczą mi 19 zł mimo, że mam dużo bezpłatnych ofert? Czy dobrze rozumiem?

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Bzdury piszesz. Dopóki masz darmowe wyróżnienia w pakiecie i nadal jest on aktywny (bo taki pakiet ma też jakiś termin ważności), to kolejne (przedłużane) wyróżnienia są pobierane z pakietu. No ale tak to już jest, jak nigdy nie sprzedało się nawet jednej rzeczy i odpowiedzi opiera się tylko na artykułach pomocy i własnych domysłach.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Był czas, że sprzedawało się całymi tirami, jedna faktura 80 - 100 tys. Termin płatności 30-60 dni. Ty mnie handlu uczyć nie musisz, chyba że masz na myśli tutejszą piaskownicę, której nie ogarniają nawet pracownicy tej platformy.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 A nic z tych tirów nie spadało?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Wręcz odwrotnie, wszystkie wyróżnione bardzo dobrze się sprzedają.

 

oznacz moderatorów

eleoo_pl
#9 Pomysłodawca#

W zakładce nadchodzące opłaty widnieje opłata ale jeżeli masz jeszcze niewykorzystany pakiet to nie zostanie ona doliczona do faktury Allegro. Dopiero jak wyczerpiesz cały pakiet darmowych wyróżnień to opłata będzie naliczana.

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Bardziej mnie jeszcze dziwi, że na pytanie, które nie jest aż tak skomplikowane, każdy pisze co innego. Nie wiem kto komu co odpowiada ( nie pytam o żadne tiry).Najbardziej logiczna jest odpowiedź eleoo_pl i knowhere. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ElaEla777 Moja odpowiedź jest podparta praktyką, bo używałem tych darmowych pakietów wyróżnień.
Przykładowo: jeśli w nadchodzących płatnościach masz opłatę 19 zł do ofert z datą powiedzmy 7.08 (wtedy będzie naliczone te 19 zł za przedłużenie wyróżnienia o kolejne 10 dni), ale pakiet darmowych wyróżnień traci ważność powiedzmy 6.08, to logiczne jest że skasuje Cię na 19 zł, zamiast pobrać darmowe wyróżnienie z pakietu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ElaEla777 Podaj datę ważności pakietu i datę nadchodzących płatności za aukcji, do których będzie doliczone 19 zł za przedłużone wyróżnienie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

*aukcje

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów