anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyróżnienie po wznowieniu aukcji

plackowski1
#7 Wielbiciel#

Część, 

Szybkie pytanie. Mam aukcje na której ustawiam i opłacam wyróżnienie. Po 3 dniach trwania tej formy promowania, kończy mi się towar i aukcja się zamyka. Od razu dorzucam produktu i wznawiam aukcje z tym samym numerem. Czy wyróżnienie będzie kontynuowane czy będę musiał zapłacić 2 raz, mimo że 10 dni nie minęło?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Wyróżnienie nie będzie kontynuowane, ponownie będziesz musiał płacić, tak to niestety działa. Pomysł jest zgłoszony, ale czy cos z tym zrobią - na pewno nie, bo to dla nich kasa 😄

To samo jest w przypadku pakietu darmowych wyróżnień. Wyróżnisz ofertę, po jej wznowieniu znów ściągnie wyróżnienie z pakietu. Trochę bez sensu, ale taki mają system 😕

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

Wyróżnienie będzie kontynuowane. Przy wznawianiu oferty na dole masz napisane ile będzie kosztowało wyróżnienie i za ile dni tę kwotę zapłacisz. Jeśli wyróżnienie trwało 3 dni, to będzie napisane coś na kształt

Opłata za wyróżnienie 14.10.2020 (za 7 dni)  19 / 10 dni
 
Co oznacza że zapłacisz 19 zł dopiero 14go października.
 
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Gasmin_pl  Faktycznie, wznowiłem teraz wyróżnioną ofertę i pobierze dopiero w następnym okresie rozliczeniowym. Od kiedy weszła taka zmiana? Jestem pewien, że jeszcze niedawno wyświetlało się "opłata przy wznowieniu" cztery dni po aktywacji wyróżnienia. 🤔

oznacz moderatorów