anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyslanie smsa o ocene

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Czesc mam sprzedane jakies 50 rzeczy z czego tylko 6 ocen i jeden negatyw dramat. Czy mozna uzyc systemu SMS API aby wyslac do kupujacych sms z prosba o wystawienie oceny?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@X500_PL lepiej użyj centrum wiadomości do wysłania prośby o ocenę transakcji

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Takie prośby są przez niektórych klientów uważane za nękanie lub ponaglanie a ich ocena wtedy może cię w ogóle nie zadowolić.

oznacz moderatorów

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Co proponujesz? mam 6 pozytywow i 1 negatyw. Negatyw poniekad nie z mojej winy. Mega jakosc spadla mi do -1000 a to algorytm nie lubi i slabo stoja moje aukcje

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Niestety trzeba mieć po kilkadziesiąt ocen miesięcznie, żeby jeden negatyw nie robił tragedii (a takie zawsze się mogą zdarzyć). Taka jest polityka Allegro, zaczynający mają zwolnienie z prowizji przez 3 miesiące ale muszą się bardzo starać żeby nie dostać negatywa lub "po gwiazdkach".

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@X500_PL Jedyna szansa na szybkie poprawienie statystyk to przekonanie tego klienta który dał ci negatywa o jego anulowanie lub zmianę na opinie pozytywną .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz być ostrożny z tym wysyłaniem próśb, Allegro samo wysyła takie przypomnienia, kupujący jak nie chcą wystawiać a ty im wyślesz taka prośbę to możesz dostać niechcąco negatywa.🤔

oznacz moderatorów

musashi2007
#12 Orędownik#

Dostajemy już taką masę niechcianych wiadomości, telefonów od telemarketerów, także wysyłanie SMS-ów może mieć odwrotny skutek. 
Zagryź zęby i skup się na świetnej obsłudze kolejnych klientów. Po miesiącu komentarz nie będzie już liczył się do statystyk. 
Początki zawsze są trudne...

oznacz moderatorów

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Taa powiedz mi mam 6 plusow i jeden minus. Moja jakosc spadla do -1000 allegro grozi juz utrata smarta

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@X500_PL negatyw za wystawienie do sprzedaży towaru, którego nie masz w magazynie to całkowicie zasłużony negatyw i całkowicie z twojej winy. Nikogo nie obchodzi, że jest sezon na towar, tym bardziej w takim momencie należy pilnować stanów magazynowych.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów