anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystaw nowe oferty i otrzymaj nawet 500 Wyróżnień

mplaptonik
#10 Popularyzator#

Witam.

Jak sprawdzić, czy spełnia się punt 4d) regulaminu, to t.j.

"d) w okresie 90 dni poprzedzających Termin startowy (tj. w okresie 30.11.2021 - 28.02.2022) średnia liczba Unikalnych Ofert opublikowanych na wszystkich zarejestrowanych na jednakowy numer NIP Kontach Firma mieści się w przedziale od 50 do 499 (dalej: “Wartość bazowa”)."

???

Bo akurat utrzymuję swoją liczbę ofert na granicy 500 szt. i nie wiem, czy jest sens bawić się w tę promocję.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

GrawlasSP
#9 Pomysłodawca#

 Zgaduję, że jeśli widzisz tą "kampanie" u siebie, to mieścisz się. W najbliższym czasie powinieneś otrzymać wiadomość na swój główny mail podpięty pod konto Allegro z ilością jaką miałeś w danym okresie i ile musiałbyś mieć pod koniec aby się załapać. Z jednej strony fajna kampania ale z drugiej w naszym przypadku dodanie ponad 150 nowych "produktów" jest nie bardzo wykonalne. Pozostaje tylko życzyć powodzenia.

oznacz moderatorów

mplaptonik
#10 Popularyzator#

Ostatecznie udało mi się dodać kilkadziesiąt nowych, unikalnych ofert, a i tak nie dostałem ani jednego wyróżnienia!

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Z tego co widzę, program się jeszcze nie skończył. Jeśli dobrze rozumiem zapisy w regulaminie, to oferty będą weryfikowane na dzień 31 maja b.r. i wtedy będą ewentualnie przyznawane wyróżnienia.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mplaptonik pamiętaj że płacisz dwie prowizje ( podstawową + 75 % podstawowej ) oraz promujesz w ten sposób na swojej karcie produkty połączone innych sprzedawców 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów