anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiona ocena a możliwość jej zmiany

swiparts
#7 Wielbiciel#

Witam, czy kupujący po wystawieniu oceny nie polecam, następnym usunięciu jej, może ponownie ''zmienić zdanie '' i wystawić ocenę nie polecam ? 

Kupujący miesiąc po zakupie wystawił ocene nie polecam, nastepnie dogadalismy sie, zebym ją usunąl a teraz straszy mnie, że jezeli mu nie przeleje 100 zł ponownie ją wystawi.. co wy na to ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

MrMarco
#13 Ambasador#

Może do 90 dni od zakupu, nawet kilkukrotnie

Ale to to podlega pod szantaż, nie pamiętam przepisu, ale nielegalne jest zmuszanie do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem.

Napisz do Allegro, że klient cię szantażuje

oznacz moderatorów

swiparts
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedz, ja swoje wiem..  Ale jak udowidnisz, że takie sytuacje to szantaż, przecież on mnie do tego nie zmusza 🙂 Po prrostu jak nie przeleje to będzie negatyw 🙂 masakra..

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Chyba może.

Jednak zachowaj sobie ten -mail. Jak Ci ponownie wystawi nega - pisz do All.

Całkowicie już pomijam fakt zgłoszenia na policji - ale to dopiero możesz zrobić  gdy spełni on swoją groźbę.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może i jak jest upierdliwy to tak zrobi ,bo to on ma przyzwolenie na subiektywne ocenianie i wie że go za to nie ocenią.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@swiparts A nie było tak, że klient złożył reklamację żądając obniżenia ceny wadliwego lub niezgodnego z opisem towaru, Ty się zgodziłeś, on usunął negatywa, a finalnie ceny nie obniżyłeś?

oznacz moderatorów