anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z allegro, Allegro punkty poczta, nadanie 2 paczek

BestGZ
#8 Zapaleniec#

Witam

Klient kupił 2 szt towaru , muszę zrobić dwie paczki czyli mieć dwie etykiety. Forma dostawy Allegro punkty poczta żabka... Wszystko robię w "Wysyłam z Allegro". Zrobiłem jedną etykietę ale nie wiem jak zrobić drugą. Wchodzę w zakładkę "zamówienia" szukam zamówienia, z prawej strony zaznaczam ptaszkiem, klikam dodaj z szablonu, mam zrobiony szablon na Pocztę Polską i nic się nie dzieje, zero reakcji. Jak mam zrobić kilka etykiet dla jednego klienta do DPD to nie ma żadnego problemu.

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

BestGZ
#8 Zapaleniec#

Czy osoba mająca wiedzę w tej dziedzinie może mi pomóc ?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@BestGZ  Na Allegro jest taka informacja :

"Jeśli chcesz wygenerować więcej, niż jedną etykietę dla danego zamówienia, kliknij [dodaj kolejną paczkę/kopertę] i uzupełnij szczegóły kolejnych paczek. Obecnie nie skorzystasz z tej możliwości, jeśli wybierzesz usługi Poczty Polskiej. "

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/wysylam-z-allegro-nowe-narzedzie-do-nadawania-przesylek-9gwBoLx...

Wynikałoby z tego, że się nie da. Jak masz umowę z PP to w Elektronicznym Nadawcy można wygenerować. 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

BestGZ
#8 Zapaleniec#

Właśnie nie mam umowy z PP. No to słabo to wygląda jak ktoś kupi więcej sztuk a nie da się zapakować w jedną paczkę.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@BestGZ Bardzo słabo. Jakieś niedopracowane to narzędzie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

BestGZ
#8 Zapaleniec#

Czy może ktoś z allegro powiedzieć kiedy zostanie ten błąd poprawiony?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BestGZ Tak, jak napisała @Kaliope_Brzeg, obecnie taka opcja nie jest dostępna dla Poczty Polskiej. Nie wykluczamy, że w przyszłości się to zmieni.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

BestGZ
#8 Zapaleniec#

To jak mam wysłać towar kiedy ktoś zamawia kilka sztuk? a jedna sztuka mieści się w jednej paczce.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@BestGZ Pewnie musisz za pozostałe zapłacić sam 🙄

Podpisz umowę na przesyłki Allegro, w EN działa bez problemu. Jedyny mankament,  może to potrwać bo Poczta rychliwa nie jest . Tu masz link :

https://www.pocztex.pl/allegro/

_____________
Kama
oznacz moderatorów

BestGZ
#8 Zapaleniec#

Bez sensu w takim razie jest narzędzie "wysyłam z allegro"

Nie chce mi się zawracać głowy podpisywaniem umowy, nie lubię mieć zobowiązań.

oznacz moderatorów

www_bokken_pl
#11 Animator#

Zastosuj szablony wysyłek, skoro mieści się 1 szt do paczki to tyle wpisz dla odbioru w punkcie a w innej wysyłce np kurierze wpisz sobie 30 szt.
Wtedy klient wybierze kuriera i go opłaci.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@www_bokken_pl  Niekoniecznie to tak działa. Ja w poleconym mam ustawione 1 sztukę i wciąż mam takich klientów co naklikają 6 listów i połączą je w SMART. Wtedy wyskakuje mi w jednym zakupie 6  poleconych do zrobienia i 6 etykiet do wygenerowania. Nie przewidzisz co sobie umyśli klient,  zwłaszcza gdy kombinuje żeby przesyłka była Smart😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

BestGZ
#8 Zapaleniec#

Mam tak zrobione. Ale są klienci którzy pomimo droższej dostawy wybierają dostawę punkty poczta.

oznacz moderatorów

www_bokken_pl
#11 Animator#

To trzeba tak zrobić by wybierali tak jak Ty chcesz, ja mam np
gab A 10 szt
gab B 4 szt
gab C 1 szt
kurier 30 szt
więc nie ma opcji że jak kupi 11 szt to żeby wybrał np paczkomat czy list...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@www_bokken_pl  Tak Ci się tylko wydaje, że nie ma opcji. Wzięłam pierwszą Twoją aukcję z brzegu, w paczkomacie masz ustawione 10 sztuk.

https://allegro.pl/oferta/pistolet-gumowy-glock-17-8464541701

Wyklikałam 15 sztuk i wybrałam paczkomat. I gołym okiem widać, że miałbyś 2 etykiety Smart do zrobienia . 2020-10-26 (1).jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

BestGZ
#8 Zapaleniec#

Po co utrudniać życie, wystarczy dać możliwość żeby tworzyć kilka etykiet dla klienta. Na pewno da się, trzeba tylko chcieć.

oznacz moderatorów

www_bokken_pl
#11 Animator#

Ale to nie z allegro.

oznacz moderatorów