anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłanie maili do kupującego z treścią naruszająca regulamin Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Juustysia
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie czy ktoś miał taki sam problem. Wczoraj wieczorem kupujący kupił u mnie kilka przedmiotów i zapłaciła razem. Wszystko ok tylk odziś dostaję automatyczne maile z Allegro, że nie dostarczą mojej wiadomości do kupującego bo zawierała treści naruszające regulamin lub że zawierały propozycję transakcje sprzedaży poza Allegro a ja nie wysłałam żadnego maila do kupującego. Czy ktoś miał może taki problem? Obawiam sie , że prze to Allegro zablokuje mi konto.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@Juustysia A może podajesz linki i adresy stron www sprawdź co było w wiadomościach ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

wszystkim tak piszą nawet jak odpiszesz klientowi co chce coś nabyć na boku że tak nie robisz to i tak z automatu dostaniesz taką wiadomość

oznacz moderatorów
Juustysia
#8 Zapaleniec#

Ale chodzi o to, że nie wysłałam żadnego maila do kupującego. Dlatego mnie to dziwi.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Juustysia Sprawdzimy tę sytuację i wrócę do Ciebie z informacjami w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Juustysia
#8 Zapaleniec#

Dziekuje

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Juustysia  Dostałam informację, że wiadomości z Twojego konta zostały zatrzymane, ponieważ naruszały art. 13.4. regulaminu Allegro. Jeśli z wiadomości do kupujących, także tych automatycznych, usuniesz link, który się tam znajduje, nie będzie takiego problemu. 

 
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Juustysia
#8 Zapaleniec#

Witam

 

tak dostałam wiadomość i już wiem, że to mój sklep internetowy wysyłał automatyczne wiadomości, gdzie była informacja o adresie sklepu. Usunęłam tę informacje i powinno byc dobrze. Dziekuje

oznacz moderatorów