anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka DPD smart

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

Witam, mam pytanie odnośnie wysyłki dpd smart. 
Nie mam umowy żadnej z nimi większość rzeczy które sprzedałem około 10 szt odkąd sprzedaję na allegro było do paczkomatu a tu dziś zonk dpd kurier 😉
Przeszedłem to co bylo w opcji zamowienia od kupujących i dałem podjazd kurier było napisane miedzy 12-16 kuriera nie ma. A ja nie wiem jak sprawdzić czy to dobrze zrobiłem ? Nie rozumiem tego trochę.
W opcji przesyłki mam to

Przesyłki

PRZESYŁKA 1 Z 1

  1. Oczekuje na nadanie

    5 lip. 2022, 11:29

  2. W drodze

    Przewidywany czas wysyłki: śr. 6 lip.

  3. Wydana do doręczenia

    Przewidywany czas: czw. 7 lip.

  4. Doręczona

Numer listu także się wkleił sam już, ja mam przygotowana paczkę i "rzekomo" czekam na kuriera 🙂 a nie chcę później mieć spadków w opóźnieniu przesyłki itd...
A gdy wchodze jeszcze raz w "ZAMÓW PODJAZD" mam tylko bez podjazdu kuriera i taka notke 

  • Wybierając tę opcję, odbiór przesyłki przez kuriera możesz zlecić później lub nadać ją w oddziale/punkcie.
Dla podanego adresu, przewoźnik nie zaproponował żadnych godzin podjazdu. Proszę spróbować zamówić podjazd w następnym dniu roboczym lub sprawdzić czy do wybranych przesyłek, podjazd nie został juz zamówiony.
 
"LUB SPRAWDZ CZY DO WYBRANYCH PRZESYŁEK PODJAZD NIE ZOSTAŁ ZAMÓWIONY" Tylko gdzie mam to sprawdzić ? 
Dziękuję z góry jeżeli ktoś mi to rozjaśni 🙂
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@juraszekczesci, podasz numery tych zamówień? 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

Temat sam się rozwiązał, kurier przyjechał około 18...
Już się bałem, że będą problemy. Dziękuję za zainteresowanie

oznacz moderatorów