anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka w terminie - poziom nieakceptowalny

NewHills
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie,

Jestem po pierwszym tygodniu handlu na Allegro jako sprzedający. Nurtuje mnie jedna kwestia, otóż przeglądając jakość mojej sprzedaży zauważam, że "Numery przesyłek uzupełnione w terminie:100%", lecz "Wysyłka w terminie:0%". Paczki wysyłane są w zadeklarowanym terminie, dodawane od razu są numery przesyłek dla klientów na Allegro o czym świadczy pierwszy wskaźnik. O co chodzi z tą wysyłką w terminie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@NewHills  wpisanie numeru to jedno, zawiezienie na pocztę czy przekazanie kurierowi to drugie, ważne jest nadanie w terminie czyli zeskanowanie u przewoźnika przed upływem czasu nadania. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@NewHills Czym wysyłasz? DPD czy Fedex nie są zintegrowane i zawsze będziesz tak miał.

Jeżeli Pocztą Polską - to są bugi na Linii Allegro - Poczta i czasem tak bywa.

Przyzwyczaj się - nie twoja wina - ty dostajesz po karku.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

NewHills
#7 Wielbiciel#

Wysyłam przez paczkomaty Inpost ale bezpośrednio z hurtowni na zasadzie dropshiping.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@NewHills to wydłuż sobie termin wysyłki o 1 dzień i będziesz miał problem z głowy.

Nie martw się, że Ci sprzedaż spadnie. Ja mam obecnie czas wysyłki 4 dni, dałem celowo nawet urlop do 15.11 a klienci i tak kupują, mimo, że czas dostawy wyświetla im ok. 18.11 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@NewHills to masz odpowiedź to że wprowadzasz nr paczki i drukujesz etykietę, nie znaczy że w hurtowni pakują i nadają na czas 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Chodzi o to, że obecnie wszystko jest tak bardzo skomplikowane i obwarowane maaą bzdurnych wymogów, że sprzedający ma tak naprawdę dwa wyjścia - olać to i ryzykować ewentualne zawieszenie konta (!), lub zapomnieć o wszystkim innym i dostosować się do porypanych zasad, których wprowadzają coraz więcej. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

czapajew231
#8 Zapaleniec#

Ja deklaruję wysyłkę w ciągu 4 dni.Wysyłka jest zawsze "w terminie". To że wysyłam jak najszybciej to druga sprawa.

oznacz moderatorów