anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończenie licytacji przed czasem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Maskotis
#7 Wielbiciel#

Cześć, mam pytanie. Jeśli pewien sprzedawca ma przedmiot który licytują 2 osoby ale dogadałem się z nim że sprzeda mi za pewną kwotę ale przez "kup teraz" to czy może On zmienić ofertę na "kup teraz" pomimo że już licytują inne osoby ? Czy jednak będę musiał zalicytować z ustaloną kwotą z sprzedawcą a On szybko zakończy aukcje przed czasem ? 🙂

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Vryko
#18 Luminarz#

Poważny jesteś? Przyznawać się na Allegro, że kantujesz Allegro? 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
Maskotis
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób kantuje ? Dogadałem się z sprzedawcą co do ceny przedmiotu i chciałbym go odrazu kupić nic więcej tylko pewnie będę musiał zalicytować tą kwotę na jaką się umówiliśmy bo na opcje „kup teraz” On nie będzie mógł zmienić 😕 

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Skoro na aukcji są licytujący, sprzedawca nie może zakończyć aukcji odwołując te oferty, bo złamie regulamin. Jeśli chcesz kupić przedmiot pozostaje Ci tylko licytacja i odczekanie do końca aukcji.

Wiola
oznacz moderatorów
Maskotis
#7 Wielbiciel#

A jest taka możliwość że ja zalicytuję a sprzedawca po mojej licytacji zakończy ofertę wcześniej żebym to ja wygrał ? Czy nie ma takiej możliwości ?

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Tak, może zakończyć aukcję bez odwoływania ofert, jeśli cena go satysfakcjonuje, a Twoja oferta jest najwyższa 🙂

Wiola
oznacz moderatorów
a_brod
#12 Orędownik#

Jeżeli już ktoś zalicyctował, to nie może zmienić.

Endrju
oznacz moderatorów