anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy smart i bez smart

rybydostawu
#9 Pomysłodawca#

Np: mam 50 aukcji w tym chciałbym by jeden przedmiot tylko był na smarta to pod tą aukcję ustawiam cennik czy tak? co jeśli kupujący kupi mi to coś ze smartem i jeszcze inny przedmiot gdzie smarta nie ma .

a wiem że poza smartem nic nie zmieści się do paczkomatu

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rybydostawu Jeśli klient dokona zakupu w ofertach z różnymi cennikami, system pokaże mu do wyboru jedynie te opcje dostawy, które są wspólne dla wszystkich przedmiotów.

Odnosząc się do Twojego przykładu - skorzystanie z usługi darmowej dostawy w ramach Allegro Smart! nie będzie dostępne przy zakupie wielu przedmiotów, jeśli tylko w jednej ofercie dodasz tę opcję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Vonxy
#8 Zapaleniec#

Jak ktoś zakupi jedną rzecz bez smart i drugą już ze smart to czemu cały zakup dostaje smart i nic nie płaci za dostawę? Coś się zmieniło w regulaminie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@rybydostawu  @Vonxy Tak to nie działa, jak nie ma Smarta w ofercie to przesyłka nie będzie z dostawą Smart.

oznacz moderatorów

Vonxy
#8 Zapaleniec#

No właśnie w tym jest problem że działa i już któryś raz ktoś tak kupuje. W dwóch ofertach są inne cenniki (jeden smart, drugi bez) i całe zamówienie jest smart i dostaje 2 przesyłki do nadania.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Vonxy poproszę o numer takiego zamówienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów