anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone allegro.

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Hej zawiesili mi konto na allegro i mam klientów do wysłania towaru jak teraz wyplacic pieniadze wysłałam zdjecia temu gosciowi od bezpieczenstwa początkowo miał problem ze nie zrobiłam zdjęc całego towaru bo macbook już został wysłany potem napisał że nie odblokuja konta..

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

LEW433
#21 Demiurg#

@magdaszyma1988 Blokada konta to twój problem i ty musisz go rozwiązać, kupujący kupił towar i musisz mu go wysłać albo zwrócić kasę(jak On się na to zgodzi).

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Tak wiem o tym lecz ten gościu miał problem od poczatku chyba sam nie wiedział jaki mam towar. Nie wyślę towaru jak nie mam pewnosci czy odblokuja mi konto.

oznacz moderatorów

samuelosangeles
#7 Wielbiciel#

A musiała pani zwracać kase  czy nie ""

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Właśnie oni nie chca żebym zwracała tylko towar chcą ale to chore allegro się uparło tak wyglądala konwersacja z tym panem. 

1. konwersacja

Dzień dobry,

Zawiesiliśmy Pani konto ze względów bezpieczeństwa w oparciu o art. 2.13 naszego Regulaminu.

Dziękuję za dosłanie zdjęć. Zostały usunięte. Niestety brakuje na nich całego oferowanego towaru. Proszę o ponowne dosłanie zdjęć.

2. konwersacja

Dzień dobry,

Dziękuję za dosłanie zdjęć. Zostały usunięte.

Weryfikacja zakończyła się negatywnie, konto nie zostanie odwieszone.

 

I sam nie wiedział jaki mam towar jak napisałam że macbooka już nie mam którego wysłałam no bo nie mam jak zdjęcia zrobić macbooka który jest wysłany...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@magdaszyma1988 Jeśli wyślesz towar i kupujący nie zgłoszą problemów, Allegro po pewnym czasie odblokuje Ci konto i wypłaty. Te pieniądze Ci nie zginą, są Twoje. Jeśli nie wyślesz towaru, Allegro nie pozwoli Ci wypłacić pieniędzy, a po zwrocie wpłat klientom z Programu Ochrony Kupujących, wyegzekwuje od Ciebie zwrot środków, po czym konta już nie odblokuje.

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Tak wiem o tym lecz ten pan napisał że jak wyśle dowód z towarem to odblokuje wszystko lecz sam nie wiedział chyba co mam..

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@magdaszyma1988 Niestety, Allegro często prosi o skany dowodu a po ich otrzymaniu piszą, że konta jednak nie odblokują. Pewnie nikt nie napisał Ci wprost, że jak wyślesz to odblokuje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@magdaszyma1988 To nie wiesz za co Ci zawiesili konto? Towar należy się kupującym i powinieneś wysłać, nie wyślesz będzie więcej problemów.

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

zawiesił za to że uznał ze to nie mój towar jednak po wyslaniu dowodu obok sprzętu zdziwił się i napisał ze nie odblokuja

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@magdaszyma1988 Wszystko Ok, więc po kłopocie.

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

w jakim sensie wszystko ok?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@magdaszyma1988 Konto odwieszą, ty wyślesz towar, środki wypłacisz.

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

A jaką mam pewność że odblokuja tak samo jak mówił że odblokuja po wysłaniu zdjęcia 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@magdaszyma1988 Może po prostu trzeba wezwać kawalerię w osobie @_HolaOla_ 😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@magdaszyma1988 Pewność, warunki powinny być opisane w mailu od Allegro.

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Zawiesiliśmy Pani konto ze względów bezpieczeństwa w oparciu o art. 2.13 naszego Regulaminu.

Dziękuję za dosłanie zdjęć. Zostały usunięte. Niestety brakuje na nich całego oferowanego towaru. Proszę o ponowne dosłanie zdjęć.

W celu jego odwieszenia proszę o przesłanie zdjęcia, na którym będzie umieszczony wystawiony na sprzedaż przedmiot, a obok niego Pani dokument tożsamości.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@magdaszyma1988 Bardzo chciałabym pomóc, ale jedyne co mogę doradzić w sprawie blokady środków, to realizacja zamówień i wysłanie towaru to Kupujących. Pracownik Allegro w ostatniej wiadomości wyraźnie poinformował Cię: "Środki będą mogły zostać wypłacone, kiedy towar zostanie wysłany i dotrze do Kupujących" 

@Knowhere Kawaleria tutaj niestety nie pomoże, póki autor wątku nie wyśle towaru Kupującym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Tak samo jak pisał że zostanie odblokowane konto?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@magdaszyma1988 W korespondencji numer 13912493 nasz pracownik nie napisał, że Twoje konto zostanie odblokowane jeśli prześlesz nam zdjęcia. Jest to jedna z części weryfikacji, która w Twoim przypadku zakończyła się negatywnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów