anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawyżone koszty przesyłki

boismortier
#8 Zapaleniec#

Szanowni Państwo,

własnie sprzedałem trzy książki jednemu kupującemu i policzyło za wysyłkę 21 złotych ja jednak sprzedawcy obiecałem 13 złotych za wysyłkę. Czy jest możliwość zwrotu części? Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

A dlaczego nie miałoby być takiej możliwości? Zwracasz różnicę dowolną metodą, możesz do paczki włożyć monety.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mwmonety, dawaj, wskakujesz do paczki 😄 pamintaj o maseczce sealed

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Nie wiem czy wiesz ale monety nie mogą podróżować w paczce no chyba że w maseczce.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

niezmieścisia 😞 ale maseczkę założy 😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ba a jak maseczka teraz w modzie czy na twarzy czy na brodzie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 no tego raczej niech nie robi , chyba undecidedże monitoruje pakowanie 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@boismortier, przy zamówieniu kliknij "akcje", tam masz zwrot wpłaty, wybierz co i ile chcesz zwócić🙂

oznacz moderatorów

boismortier
#8 Zapaleniec#

a czy Allegro pobrało więcej prowizji niż to było konieczne?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@boismortier, pobrało prowizję od dokonanej wpłaty. O zwrot prowizji od kosztów wysyłki musisz pisać do Allegro, nie ma formularza.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, bo nieprawidłowo cenniki dostawy ustawiłeś. Niepotrzebnie ograniczasz wysyłkę do 1 sztuki w paczce. Zmień na 2, już będzie lepiej.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@boismortier na allegro możesz przez Payu dokonać zwrotu a Lokalnie się nie da 😞

Najlepiej włóż do paczki 8 zł i po sprawie 🙂 Zwrotu prowizji od 8 zł nie dostaniesz jest to automatycznie liczone jak występujesz o zwrot za towar na allegro bo na Lokalnie nie ma zwrotów prowizji 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@boismortier, możesz włożyć gotówkę do przesyłki, ale wtedy, kupujący będzie mógł ci zarzucić, że obiecałeś, a nie oddałeś.🙂

oznacz moderatorów