anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zestawy bez promocji? Wiosna 2022

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Zbliża się Wiosna 2022 na Allegro.

 

Mamy sporo potworzonych zestawów.  Podczas poprzedniej promocji na Allegro nieco się zdziwiliśmy, gdy okazało się, że w zestawie nie została obniżona cena danego przedmiotu. Powiedzmy, że to było etui, gdzie obniżyliśmy cenę o 10 procent, ale w zestawie powiedzmy, ze szkłem ochronnym cena etui była standardowa, bez tej 10 procentowej obniżki. Dlaczego?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Oczywiście miało być WIELKANOC 2022

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Może się wypowiedzieć ktoś z Allegro dlaczego tak jest?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy Poproszę o konkretny przykład oferty, o którą chodzi oraz jakiego programu dotyczy Twoje pytanie? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Wydaje mi się, że chodziło o każdą naszą ofertę z tamtej poprzedniej (grudniowo-styczniowej) wyprzedaży Allegro.
Podam jeden przykład. Mieliśmy wtedy zestaw szybka plus bateria o 30 pln taniej. Nie pamiętam dokładnych cen, więc podam aktualne. Szybka 189 i bateria 169 minus 30 pln. I to jest ok. Ale w tej grudniowo-styczniowej promocji (wyprzedaży?) Mieliśmy szybkę powiedzmy o te 10 procent taniej. Bateria była bez promocji. I jeżeli ktoś chciał kupić samą szybkę to miał ją o te 10 procent taniej. Ale w zestawie z baterią cena szybki nie obejmowała promocji allegro i ludzi to dziwiło. I nas zresztą również.

To jest ten przykładowy zestaw: https://allegro.pl/oferta/szybka-do-samsung-galaxy-s8-g950-wymiana-gratis-10564865199

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy Dziękuję, ale jeśli masz konkretne pytanie to możemy się odnieść do promocji aktualnych lub planowanych, a nie do akcji, które zakończyły się 2 miesiące temu. Jako  że wskazana przez Ciebie promocja jest już zakończona nie będziemy w stanie sprawdzić stanu danej oferty w jej czasie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Wiem, ale się martwię o to, że teraz też tak będzie, bo znowu się zgłosiliśmy na akcję Allegro. Poza tym myślałem, że to stała reguła.

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

 No i niestety są bez promocji.

Przykład szybki i folii: https://allegro.pl/oferta/szybka-do-samsung-galaxy-s8-g950-wymiana-gratis-10564846791

Szybka w promocji 172,60 pln w zestawie 189 pln
Folia w promocji Wielkanoc 70,63 pln w zestawie 89 pln

Z każdą jedną aukcją tak jest.

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy w regulaminie promocji napisaliśmy:
"Allegro.pl zastrzega, w przypadku połączenia Ofert zakwalifikowanych do Kampanii w zestawy, sprzedaż Towarów z tych Ofert odbywa się po cenie bazowej".
Dlatego cena w zestawie nie została zrabatowana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Szkoda, wielka szkoda. Ale dziękuję za odpowiedź. Wie Pani może dlaczego tak jest? Z powodu trudności technicznych? Czy może jakaś inna przyczyna?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy już wyjaśniam, przepraszam, że czekałeś, ale musiałam o to dopytać 🙂
Zapis regulaminu wynika z ograniczeń technicznych dotyczących nakładania się obu kampanii, czyli innymi słowy Wielkanoc oraz zestawy i rabaty nie mogą się łączyć ze względów technicznych.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów