anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zle produkty

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Wchodze w aukcje np: https://allegro.pl/oferta/ponton-wedkarski-dmuchany-hydro-force-treck-x1-12316919196

Po prawej stronie "

Inne oferty tego produktu
" jak to mozliwe, ze ktos przypina takie cos do tego i przechodzi? Skandal
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

X500_PL Czepiasz się szczegółów, wszystko pływa, nawet miotła. A katalog produktów działa świetnie czasem tylko jakieś błędy się pojawiają.

oznacz moderatorów

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Nom baaardzo. Ile to juz razy widzialem syf. Az nie mam sil zglaszac tych poprawek bo nikt za to mi nie placi a allegro nic nie robi z sprzedawcami co taki syf robia

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Dla mnie najlepsza jest:

Duża Miotła Do Czyszczenia ... 

Może trzeba zgłosić jej wykorzystanie do tych ofert.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@X500_PL, odpięliśmy błędnie podpięte oferty. Dzięki za zgłoszenie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

mr_oma Brawo!!! Jeden produkt uporządkowany a błędy w 90% produktów. Serio skończycie do 2024?

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Nad_Pilica 
Serio skończycie do 2024?

To zależy jak dosłownie brać to co pisała eks-pertka (a pisała, żeby "nie przywiązywać się tak mocno" do tego co pisze) np. że: jedną nogą są jeszcze na tym, doczesnym świecie (ofertowym), a drugą już "na tamtym" świecie - czyli podobno tym docelowym (produktowym).
Tylko nie mam pewności czy celem jest taki koniec ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Coś Ci się zdaje. Katalog produktów Allegro działa super - z tego są super zwroty i reklamacje.

Ale działa super, np. sitko to maszynki = komora do maszynki. To tylko mały kwiatek, są większe. Filtr do zimnej wody do usuwania azotanów - montaż w kuchni pod zlewem - znajduje się w kategorii ogrzewanie. Taki sam filtr, tylko np. węglowy, lub żywiczny - jest w "normalnej kategorii". 

Amok i obłęd we wprowadzaniu produktyzacji - przechodzą już wszelkie zasady zdrowego rozsądku - nawet pracownicy Allegro już nad tym nie panują. Po prostu jest wymaganie - do końca miesiąca ma być wprowadzona produktyzacja - nieważne jakim kosztem.

Ale katalog działa bezbłędnie

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@maxr01 
Pozwolę sobie zacytować:
"Co do błędów, to nie oszukujmy się, że uda nam się je całkowicie wyeliminować.
Przez jak najmniej nie miałam na myśli stosunku 50/50, bo to nie jest mniej, a równe pół".


Z powyższej wypowiedzi można wnioskować, że projekt nie jest prowadzony w sposób eliminujący znane lub dające się przewidzieć błędy.
Celem jest aby było ich jak najmniej - jak wyjaśniono: prawdopodobieństwo wystąpienia błędu ma być niższe niż 50% (czyli już np. 49.9% - spełnia założenia ?).

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Ale moze warto wyciagac konsekwencje. Mam dosc zglaszania ciagle bledow. Przyklad

Mam samochod na akumulator o kolorze zoltym do tego EAN. 

Wklepuje go do katalogu a tam wyskakuje mi kilka propozycji jakiś łeb w sekcji kolory dał zolty, czerwony, niebieski xD.

oznacz moderatorów