anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zlecenie odbioru paczek Allegro InPost brak podjazdu kuriera

ELEKTROFUKS
#9 Pomysłodawca#

Witam. Piszę z takim pytaniem do Was, jak radzić sobie z InPostem, który ewidentnie ma w pompie to, że nie podjeżdża do nas kurier po paczki na zlecenie odbioru. Sytuacja nagminna, dzisiaj to samo, paczki czekają od wczoraj rana, aż jaśnie Pan kurier się zjawi. Żeby było śmieszniej, podjeżdża do nas kurier InPost, który odbiera od nas Paczki nadawane przez pośrednika i twierdzi, że on zlecenia odbioru nie obsługuje, drugi w ogóle jeździ, jak mu się zachce. Piszemy, dzwonimy, InPost twierdzi, że oni mogą jedynie wysłać informację do punktu. Jak mamy niby dotrzymywać terminów, skoro paczki nie są od nas odbierane?? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@ELEKTROFUKS już wzywamy wsparcie, są takie przypadki i nie wiele zrobisz 😞

@InPost potrzebna pomoc 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

kostas11 eeeeeeeeeeeeeee .... @InPost zrobi wklejkę 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria no tak zapominałem 😉

@ELEKTROFUKS 

Aby dokładnie zapoznać się z tematem prosimy skontaktowanie się z nimi za pośrednictwem naszych kanałów:

1) czat/messenger
2) formularz kontaktowy https://inpost.pl/kontakt
3) infolinia: 722 444 000 / 746 600 000

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ELEKTROFUKS
#9 Pomysłodawca#

Wszystko ładnie pięknie, ale InPost twierdzi, że zlecenie się dubluje, kurier twierdzi, że żadnego powiadomienia o zleceniu nie dostaje. Zlecenie tworzone są w sposób właściwy. Może zamiast zlewać temat łaskawie wypowie się ktoś z InPostu, dlaczego tak się dzieje?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ELEKTROFUKS a rozwiązanie jest takie proste . Skoro kurier do Ciebie pojeżdza po jedno zlecenie wystarczy drugie przekierować na tego samego kuriera . Miewałem już takie sytuacje z dwoma zleceniami , wystarczył telefon do POP . Pierwszy raz dzwonil kurier i w kilka minut zlecenie miał u siebie , później ja dzwoniłem tylko przypomnieć ,żeby połączyły zlecenia .

To dość dawno , ale myślę ,że dalej jest to możliwe . 

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@ELEKTROFUKS  W celu wyjaśnienia sprawy i przesłania stosownego zgłoszenia do oddziału realizującego odbiór przesyłek, prosimy o podjęcie z nami kontaktu poprzez najdogodniejszą formę.
Prosimy wówczas o przygotowanie następujących danych: numeru zlecenia na podjazd kuriera, adresu z którego odbiór ma być zrealizowany oraz numeru przykładowej przesyłki.
Jeśli zgłoszenie w tej sprawie zostało już do nas przesłane, uprzejmie prosimy o cierpliwość.
Wiadomości obsługiwane są według kolejności nadesłania. Na każdą postaramy się odpowiedzieć możliwie jak najszybciej. Przepraszamy za utrudnienia. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 @InPost HURA !!!!

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@InPost wiesz że takie zgłoszenie pojawia się tutaj nie pierwszy raz?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ELEKTROFUKS
#9 Pomysłodawca#

Tak właśnie zrobiliśmy, w rozmowie z konsultantem drugi raz słyszymy, że zlecenie się dubluje. Pytam na jakiej zasadzie, odpowiedź, że tak jakoś jest. Oni zgłoszą do oddziału. Możemy sobie paczki wozić równie dobrze do paczkomatu, jeśli tak to ma wyglądać. Pytanie tylko, po co jest w takim razie ta usługa? Ba, dostaliśmy informację z InPostu, że nadając przez pośrednika kurier, który przyjeżdża po odbiór takiej paczki powinien zabrać wszystkie paczki nadane właśnie przez InPost w tym te ze zlecenia, a tak nie jest. I w rzeczywistości jedzie 2 kurierów, gdzie ten pierwszy mógłby to spokojnie zabrać, a z jakichś przyczyn nie chce. 

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

ELEKTROFUKS najprościej: skontaktuj sie bezpośrednio z oddziałem inpostu któru obsługuje Twój rejon i spróbuj tam naświetlic temat. Wiesz bliższa ciału koszula:) Być może tam cos Ci sie uda zadziałac. Jelsi nie  a nadajesz dość dużo to spróbuj podpisac umowe z Inpostem i stałe zlecenie odbioru. Wówczas nieważne czy ktoś bedzie widział paczki czy nie to kurier bedzie miał obowiązek codziennie podjechac po paczki.

oznacz moderatorów