anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana ceny w aukcji nie działa

megatowary_pl
#9 Pomysłodawca#

Sytuacja z dziś.

Jedna osoba zakupiła przedmiot na aukcji. Sprawdziłem konkurencję i podniosłem cenę o 3 zł. Odświeżam aukcję - no jest wyższa cena. Za kilka godzin wpadają następne dwie sprzedaże, ale po starej cenie! Sprawdzam aukcję w "Mój asortyment" - jest nowa cena. Sprawdzam z poziomu "Zamówienia od kupujących" i komunikat "Na tej stronie widzisz stan oferty kupionej w piątek 4 listopada, 19:38:37. Zobacz aktualną ofertę".

Dlaczego kupujący kupują po starej cenie, mimo że ją zmieniłem?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jak z dzisiaj - to chyba może tak być. Wznawiałem aukcje, zmieniałem ceny - były problemy i opóźnienia. Oczywiście Allegro nie stwierdzi żadnych awarii, więc szkoda nawet do nich to zgłaszać.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

gozy23
#7 Wielbiciel#

od 1 listopada zmieniły się zasady, weszła opłata transakcyjna 1 zł , a dodatkowo sprzedaż jako osoba prywatna musisz określić czas trwania oferty. 
oferty wystawione przed 1 listopada maja zblokowane niektóre opcje ale nie podlegają nowym zasadom. Musisz użyć opcji wystaw podobna na nowych zasadach a stara ofertę zakończyć, moim zdaniem korzystniejsza dla sprzedającego…

oznacz moderatorów

gozy23
#7 Wielbiciel#

Nie mogę zmienić np. ceny, ilości pojawia się komunikat 

Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), musisz ustawić czas trwania oferty. Jeśli nie możesz już edytować tej wartości to utwórz nową ofertę korzystając z funkcji "Wystaw Podobną".

oznacz moderatorów