anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana danych konta

sywlus
#7 Wielbiciel#

Mam problem ponieważ w 2007 roku założyłam mamie konto na allegro, jednak od samego początku to ja z niego korzystałam. Chciałam zmienić dane konta na właściwe klikając w opcjach powód: błędne dane jednak allegro odrzuciło mój wniosek. Jest to o tyle ważna sprawa ze bez tego nie jestem w stanie autoryzować wypłaty środków na konto i moje pieniądze są w zawieszeniu. Co można zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pinsplash
#21 Demiurg#

@sywlus założyć mamie konto w banku i na nie wypłacić pieniądze. Dane właściciela konta na allegro i w banku muszą być IDENTYCZNE. Nie zmienisz właściciela konta - musisz założyć nowe na swoje dane.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sywlus Nic, regulamin Allegro mówi wyraźnie, dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same, wypłacić możesz w ten sposób że mama założy konto w banku(nie jest to dzisiaj problem) ale także jeżeli to kwota mniejsza niż 800zł wypłacisz przekazem pocztowym. A o zmienianie danych konta pytaj tu, może coś się uda: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab

zakładasz kolejny wątek, wydaje mi się że pisałeś już tu o tym problemie.🤔

oznacz moderatorów