anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana kategorii sprzedaży produktu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:69299615
#8 Zapaleniec#

Jakiś czas temu wystawiłem przedmiot i powiązałem go z wcześniejszym przez kogoś wystawionym produktem. Jednak po chwili zorientowałem się, że był on przypisany do błędnej kategorii. Zgłosiłem to i Allegro przyznało mi rację, ale moje wystawione oferty są dalej w tej błędnej kategorii. Czy jest możliwość, aby Allegro przesunęło te produkty z jednej kategorii do drugiej? Wiem, że sam mógłbym je wystawić od nowa, ale w między czasie zdążyłem sprzedać parę rzeczy i nie chciałbym startować, że tak powiem od nowa. Jeżeli jest taka możliwość to podam nr ean lub podeślę tutaj linki.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:69299615 Podaj mi proszę numer tej oferty i daj znać, w której kategorii produkt powinien się znajdować 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:69299615
#8 Zapaleniec#

To są trzy numery:

12719256797

12719245623

12719225446

A powinny się znaleźć w kategorii: Elektronika - Telefony i Akcesoria - Akcesoria GSM - Akcesoria i części serwisowe - Części zamienne - Szybki

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:69299615 W tym przypadku konieczne będzie zakończenie ofert i wznowienie ich ze zmienioną kategorią. Niestety nie da się tego inaczej zrobić, natomiast to zatrzymanie nie spowoduje utraty wypracowanych statystyk itp., te oferty nie startują od nowa. 

Możemy zakończyć dla Ciebie wymienione wyżej oferty, ale w tym celu napisz do nas (zalogowany na odpowiednie konto) przez ten formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:69299615
#8 Zapaleniec#

Dziękuję!

oznacz moderatorów