anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany dla sprzedających na Allegro od 17 listopada czyli podwyżka opłat o 40%?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mrpartner
#12 Orędownik#

Witam 

 

I o zdowie pytam a najbardziej jak zawsze nasze kochane allegro czy mają wszystko w głowie w porządku. 

 

Dziękuję a nawet myślę że więcej osób się dołączy to w sumie mogę powiedzieć dziękujemy my sprzedający Wam allegro za bardzo miłe poinformowanie nas o ukrytej podwyżce o ile? Nie 2% nie 3 % tylko jak zawsze Wy lubicie przywalić to z grubej rury o 45 %  po prostu jestem dumny z Was jak Wy potraficie nas doić i jeszcze śmiecie pisać że to dla naszego ułatwienia. To jest jak by kopać kogoś leżącego i w mawiać mu ze kopię dla waszego dobra.

Dziękuję że pozwoliscie nam do 1 stycznia się z tym polubić lub przywyknąć i dajecie w super promocji tylko podwyżkę 25%.

Rasumujac mamy już 

Monety

Ads allegro

Wyróżnienie (to jest nailepsze płacimy za wyróżnienie plus prowizja zwiększona) 

Od groma weeków 

Rabaty na kolejny artykuł 

Cenniki hurtowe ( nowość) gdy zapytałem czy wy też dacie jakiś rabat na prowizje bo my dajemy na produkt to zostałem może nie wyśmiany ale z taką niby pretensją ze jak śmiem w ogóle pytać o takie rzeczy. 

 

Mogę jedynie powiedzieć DZIĘKUJEMY WAM.

 

  • tylko proszę nie pisać że możesz z tego nie korzystać i takie głupie docinki ze nie musisz sprzedawać na allegro, idź gdzie indziej, bo wiemy wszyscy że allegro jest monopolistą na polskim rynku. 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
pulkownik66
#19 Nestor#

@mrpartner  Witaj.

Nic dodać, nic ująć.

Zaciskamy zęby i patrzymy, kiedy wylecą z gęby.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Gorzej jak ktoś ma krótką skórę i jak zaciśnie zęby to mu się d....a otwiera .

oznacz moderatorów
Stajhgxfgxz
#7 Wielbiciel#

IMG_20201101_215103.jpg

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Nawet kredyt na promocyjne 3% możesz dostać ,możesz cieszyć się że sponsorujesz smarta i że wspierasz klientów płacąc za pakowanie i wysyłanie przesyłek ,sam byś na to na pewno nie wpadł dlatego warto i za to podziękować.

oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Teraz allegro może należeć do nas, wystarczy wykupić większościowy pakiet akcji, i dostać się do zarządu.😁 Spółek akcyjnych nie interesuje czy firma przynosi zysk czy straty, interesuje ich tylko wynik na giełdzie. Będzie coraz gorzej. Wystarczy spojrzeć na CCC lub Integra

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mrpartner dolicz prowizję do towaru, nie ma obowiązku tu sprzedawać jak tak tu źle 🙂 Wszyscy płaczą a dalej tu handlują więc nie jest tak źle 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mrpartner
#12 Orędownik#

A prosiłem bez docinek typu nie chcesz to tu nie sprzedaj. 

To jest największy monopolista w Polsce i nic nie zrobimy z tym i nie mamy niestety wyjścia gdzie indziej sprzedawać. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mrpartner Dla pomniejszych sprzedawców są jakieś alternatywy.

oznacz moderatorów
mrpartner
#12 Orędownik#

Tak **piiip**, sprzedajmy pl **piiip**? Hehe to nie mają nawet 10% razem co **piiip** 

oznacz moderatorów
mrpartner
#12 Orędownik#

Śmiesznie zagwiazdkowali e bbaja a i ammmmaz onnnna sprzedaj my pl nie.

I nawet siebie zagwiazdkowali brawo programiści 🤣

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mrpartner to nie była docinka tylko fakt, nie przeskoczymy jako duzi dyktują ceny tylko do kiedy rynek to wytrzyma, już produkty są tu droższe niż gdzie indziej, sprzedaż nakręca teraz smart a co by było jak by to zamknęli 😞 jak postawiłeś na jedną kartę i jedno źródło sprzedaży to teraz nie ma wyjścia trzeba płakać i płacić, trzeba równolegle rozwijać inne źródło sprzedaży 🙂

Macie firmową stronę więc czemu nie prowadzicie tam sprzedaży tylko funkcjonuje jako wizytówka ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mrpartner
#12 Orędownik#

Bo sprzedaż była na poziomie mniejszym niż 1% w stosunku do Allegro.

Jednym słowem nie opłacalna mimo że miałem nawet 20% taniej niż na allegro. 

oznacz moderatorów
norwidus
#1 Nowicjusz#

Coś w tym jest. Nawet wielkie coś. Znajomy rozpoczął działalność - wyroby z drewna - ale takie artystyczne, niepowtarzalne wysokiej jakości. Sprzedał 1 rzecz za 500zł naliczyli mu 90zł - czyli jak podatek dochodowy dla państwa. Trzeba chyba zrezygnować. Może **piiip** rozkręci konkurencję?

oznacz moderatorów