anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany od 2 listopada - zwykły sprzedawca

ulusss19
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam, nie mogę się doszukać pełnych informacji na temat zmian, które wejdą od 2 listopada 2022. 

Otóż mam kilka pytań: 

1. Czy oferty, które zostały wystawione przed 2 listopada będą dodatkowo płatne tą prowizją 1 zł od zakupów? Jeśli tak to czy klient kupując u mnie np. 5 różnych produktów w ramach jednego zamówienia, ja zapłacę 5 zł dodatkowej opłaty za tą transakcję? I tu również do tego punktu mam pytanie, czy te oferty będę mogła edytować po 2 listopada wzgledem np.Obniżenia ceny produktu (nie ponosząc tym samym tej opłaty dodatkowej???) Czy po każdej edycji mojej oferty po 2 listopada będę musiała już zaplacic tą złotówkę od sprzedaży?. 

2. Czy prowizja dla allegro wzrośnie dla zwykłych sprzedawców i będzie wyższa niż 9%??? (ja teraz płacę akurat taki % od sprzedaży)

3. Czy wzrost kosztów ponoszonych za wysłanie paczki do klienta również wzrośnie? Chodzi mi o to, że np. Teraz klient jeśli zrobi zakupy w przedziale 40- 59,99 zł ja płacę za wysłanie tej paczki 0,99 zł (zakupy w przedziale: 60-79,99, płacę 1,19 zł itd.) Czy te opłaty również wzrosną dla sprzedających??? 

4. Czy planując sprzedaż produktu na dzień, np. 2 grudnia  już dzisiaj tj. 27 października, będę objęta tą dodatkową opłatą od sprzedaży, czy może sprzedaż będzie objęta tymi samymi warunkami co dzisiaj panują???

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

Newday5
#11 Animator#

Prywatne konto od 2 .11.22r.  jesli sprzedaję 3 szt takich samych artykułów, to jak będzie wyglądala moja oferta, że można kupić 1? Txn ze bede musiala wystawic osobno 3 takie same oferty?

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Newday5 powinno się dać wystawić kilka sztuk na jednej aukcji, z tym, że czas trwania konkretnie trzeba będzie określić, gdyż nie będzie opcji "do wyczerpania przedmiotów".

oznacz moderatorów

Newday5
#11 Animator#

To juz wiem, będzie opcja max 30 dni. Teraz chcę wiedzieć, czy będę musiala wystawiać np 5 takich samych pojedynczych ofert, bo nie będzie możliwości oznaczania ilosci dostępnej ilości (kosmetyki Oriflame)?

oznacz moderatorów

mudol
#11 Animator#

Ilość normalnie będzie, jedynie zniknie ta opcja "do wyczerpania"

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Jak chcesz sprzedawać na Allegro, to musisz mieć duże zaplecze finansowe. Koniec tematu.

oznacz moderatorów