anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniknęły środki z konta allegro, nieautoryzowany przeze mnie przelew payu

s13silvia111
#8 Zapaleniec#

Po blokadzie konta pieniądze za sprzedaż zniknęły. Allegro po uznaniu moich roszczeń odblokowało konto ale pieniędzy nie ma. proszę o wyjaśnienia 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Może masz na koncie bankowym, jak ustawione automatyczne wypłaty.

oznacz moderatorów

s13silvia111
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20221201_142733_com.android.chrome.jpg

Allegro zablokowalo konto i pobrało pieniądze a teraz po przyznaniu się do błędu okazuje się że pieniędzy nie ma 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@s13silvia111 trzeba by było zapytać bezpośrednio allegro przez ten formularz lub poczekać na moderatorki @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

s13silvia111
#8 Zapaleniec#

Oczywiscie ze wypełniłam formularz, zgłosiłam sprawę od razu po czym konto zostało odblokowane ale pieniędzy już nie ma. Jak widać na screenie allegro przez payU zabrało ode mnie pieniądze jako zabezpieczenie środków na, wypadek gdybym była oszustką... Ale ze okazało się wręcz przeciwnie to chce odzyskać moje pieniądze i żeby ktoś chociaz przeprosił za zaistniałą sytuację 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@s13silvia111 spokojnie zaczekaj na moderatorów , sprawa się wyjaśni . Bez wyroku sądu allegro nie ma prawa zająć Twoich środków !!! . Zobacz tu w historii  -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji? może środki automatycznie poszly na Twoje konto 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@s13silvia111 bingo !!

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@s13silvia111 Nie widzisz już środków na saldzie Allegro Finanse, ponieważ ich wypłata została zainicjowana.

Twoje konto zostało odblokowane godzinę temu. Do jutra wypłata powinna zmienić status i zostać przekazana do banku. Jeśli tak się nie stanie, daj znać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

s13silvia111
#8 Zapaleniec#

Dziekuje za odpowiedź, poczekam spokojnie do jutra. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@s13silvia111 do jutra .. .do wieczorka , wcześniej tu nie wracaj , .... no chyba że znasz jakoś dobry kawał .😀

oznacz moderatorów

s13silvia111
#8 Zapaleniec#

Odebrałam pieniądze, zamykam temat. Dziękuję za każdą poradę i pomoc. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów