anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę przywrócić zakupy w zakładce Moje zakupy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MRogulska3110
#7 Wielbiciel#

Wczoraj ( 1.03.2021 ) z listy opłaconego zamówień od [edycja] użyłam funkcji ukryj i teraz nie mogę tego przywrócić do listy zakupów. Jak zobaczyc ukryte zakupy?

W jaki sposób mogę to przywrócić do listy??? 

oznacz moderatorów
20 834 ODPOWIEDZI 20 834
xyz96
#21 Demiurg#

@Karolg92 Może zaraz zrobi to @la_nika  lub @mr_oma , możesz też poprosić o to na czacie Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc

oznacz moderatorów
osiol999
#7 Wielbiciel#

Witam czy też mogę prosić o odsłonięcie ukrytych wszystkich zakupów z moje historii

oznacz moderatorów
kowal09-84
#1 Nowicjusz#

prosze o przywrócenie do histori moich zakupów paska do yamahy bo kiedys kupowalem a nie wiem ktory to byl a jest kilka wersji

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kowal09-84 @Karolg92 Przywróciłam już do zakładki Kupione Wasze zakupy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Karolg92
#7 Wielbiciel#

Dziękuję

oznacz moderatorów
mamkaa07
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Mam ukryty ostatni zakup w zakładce Kupione. Zależy mi na tym aby go przywrócić gdyż potrzebuje zrobić zwrot. 

Czy da się to zrobić? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Da się. Zrobi to tutaj @la_nika  lub @mr_oma , albo możesz o to poprosić na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc

Dodam, że zwrot możesz zrobić też poza Allegro, wysyłając sprzedawcy mailem oświadczenie o rezygnacji z towaru w ciągu 14 dni i odsyłając ten towar. Będzie tak samo ważny. Chyba, że chodzi Ci o darmowy zwrot bez podania przyczyny - wtedy tylko przez Allegro.

Zwrot w ramach reklamacji, gdy towar jest niezgodny z opisem lub ma wady, także możesz zrobić poza Allegro, wtedy sprzedawca ma obowiązek oddać Ci koszt odesłania.

oznacz moderatorów
mamkaa07
#7 Wielbiciel#

Właśnie chodzi o ten darmowy zwrot dlatego napisałam z prośbą o pomoc. A zatem czy któraś z Pań moderatorek pomogłaby mi ? 

Pani @la_nika  lub @mr_oma  ?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jest weekend, może być z tym problem, pisz do Allegro na czacie, powinno być szybciej, link masz wyżej.

oznacz moderatorów
Minas-Morgul666
#1 Nowicjusz#

Witam,

Zakupiłam Towar 2-3 miesiące temu, potrzebuję coś sprawdzić, towaru nie ma już w historii zakupów. Ani w nowym, ani starym widoku.

Gdzie mogę znaleźć pełną historię zakupów allegro?

oznacz moderatorów
Minas-Morgul666
#1 Nowicjusz#

Dokładnie 4 stycznie był zakup. Już nie mogę nic sprawdzić w historii zamówień.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Minas-Morgul666, przywróciłam wszystkie Twoje zakupy z 4.01. 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Minas-Morgul666
#1 Nowicjusz#

@mr_omaDziękuję, a czy one teraz tak będą znikać? Nie ma jakiegoś archiwum gdzieś, co kupilam rok temu?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Minas-Morgul666, one nie znikają samoistnie, zakupy można ukryć jedynie z poziomu własnego konta. Zrobisz to w zakładce "Moje zakupy".

Zrzut ekranu 2021-02-26 o 15.11.40.png

W zakładce "Kupione" znajdziesz wszystkie swoje zakupy (chyba, że zostaną przez Ciebie ukryte) z ostatniego 2,5 roku. 🙂

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
anku1210
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie.

Mam taki sam problem. Myślałem, że ukrycie to faktycznie ukrycie dokonanych zakupów.

W dniu dzisiejszym ukryłem dwa zakupy, a jak chciałem do nich powrócić, to się okazało, że nie są ukryte tylko usunięte.

Proszę o ich przywrócenie jeśli to możliwe. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@anku1210 Przywróciłam te zakupy do Twojej zakładki Kupione. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mamkaa07 W weekend, hula dusza, piekła nie ma, pisz na czacie. Historią możesz sprawdzić samodzielnie:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/historia-zakupow/jak-samodzielnie-sprawdzic-historie-zakupow...

oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@LEW433 , ja też dziękuję, bo fachman z all w mailu do mnie jednym prostym ruchem (kazał ukryć) pozbawił mnie wglądu w ostatni zakup. A to za sprawą ich błędów w systemie, gdzie produkt jeszcze nie "przywędrował" do mnie. Dzięki pomocnym duszkom, ich opisy procedur olśniły mnie. Wyszło szydło, że ukryj ma takie same znaczenie, jak usuń. 

oznacz moderatorów