anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwlekanie ze zwrotem prowizji przez allegro

amor_2004
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

witam! otrzymałam w sumie 3 negatywne komentarze, które były kompletnie bezzasadne, ponieważ zawsze staram sie problem rozwiązać. Teraz za kare allegro wstrzymuje mi zwroty prowizji do przedmiotów nieopłaconych, na niektóre czekam juz ponad tydzień. Jak sie upomniałam , otrzymałam 1 zwrot, czy jest to dozwolona praktyka?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Poczytaj regulamin zwrotów ,może pomoże ci rozwikłać zagadkę.

oznacz moderatorów

amor_2004
#10 Popularyzator#

ALE TO  nie są zwroty, tylko aukcje nieopłacone, lub zwrócone srodki......

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@amor_2004 Wnioski o zwrot prowizji są rozpatrywane automatycznie, więc nie ma możliwości, aby były wstrzymane "za karę". Napisz mi proszę o jakie dwa, pozostałe zamówienia chodzi, a zweryfikuję tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

amor_2004
#10 Popularyzator#

12118154621, 12123266167, DZIEKI 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@amor_2004 ponieważ Twoja jakość sprzedaży wymaga poprawy (rabat przyznajemy od razu przy wysokim poziomie jakości - Super +, Super, Dobry, Neutralny), w przypadku tych dwóch ofert wysłaliśmy wiadomość do kupujących z pytaniem o transakcje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

amor_2004
#10 Popularyzator#

witam1 czyli jednak, miałam rację, ktos mi robi dyskusje o zwrot kosztów za wysyłke bezzasadnie, mimo, ze nie posiadam Firmy, ktos inny wystawia negatywa niszcząc sweter , za który zwracam wszystkie koszty, albo wystawia negatywa za nowe ksiązki, ale to ja mam poprawic jaokśc sprzedazy, super !!!!!!!!!! a kiedy allegro zacznie traktowac kupujących tak jak sprzedajacycyh dając im mozliwośc oceny kupującego, albo usuniecia niesprawiedliwego komentarza ? tak, tylko pytam............. 

oznacz moderatorów