anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot części wpłaty dla kupującego

TOP_KOSMETYKI
#7 Wielbiciel#

Witam. Klient zwrócił mi część z zamówionego towaru. Dokładnie zamówił dwie rzeczy z czego jedną zwrócił. Jak teraz zwrócić mu pieniądze przez allegro tylko za tą jedną rzecz?. Gdy wchodzę w opcję "zwróć wpłatę" i zaznaczam tą daną rzecz z zamówienia za którą chcę zwrócić pieniądze to na dole w kwocie do zwroty nadal pokazuję mi się kwota za całość zamówienia a nie za tą konkretną rzecz.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pulkownik66
#19 Nestor#

@TOP_KOSMETYKI  Zamówienia- Akcje-Zwróć wpłatę- powód zwrotu,zwrot- i dalej zaznacz tą/te pozycje-na sam dół i wypłać.

oznacz moderatorów

TOP_KOSMETYKI
#7 Wielbiciel#

Robię dokładnie tak jak mówisz i jak zjeżdzam na sam dół to NIE ZMIENIA mi się kwota do zwrotu, tylko dalej pokazuję kwotę całości zamówienia, mimo, że zaznaczam tylko tą konkretną rzecz za którą chcę zwrócić pieniądze.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@TOP_KOSMETYKI Poproś klienta o nr konta i wyślij mu ten zwrot kasy,tylko nie wiem co wtedy z prowizją za ten przedmiot.Możesz wysłać potwierdzenie wysłania zwrotu kasy i oddadzą prowizję.

oznacz moderatorów

szwalniasukienek
#9 Pomysłodawca#

Czy macie już jakieś rozwiązanie? W menedżerze sprzedaży mam rozgrupowane produkty z zamówienia i to nadal nic nie zmienia. Mogę albo zwrócić za 2 produkty choć klient oddał jeden albo zrobić zwykły przelew i nie dostać zwrotu prowizji.... masakra....

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@szwalniasukienek a Co ci odpowiedziało Allegro jak pytałaś na czacie?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

szwalniasukienek
#9 Pomysłodawca#

Powiedzieli, żeby zlecić zwrot w trybie incognito (sktót do włączenia Ctrl + Shift + N) i to zadziałało.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@szwalniasukienek Albo po prostu co jakiś czas czyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki (lub skonfigurować ją tak, żeby sama to robiła podczas zamykania).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@szwalniasukienek  Dlaczego masz nie dostać zwrotu prowizji, skoro po odstąpieniu nie doszło do zawarcia umowy, a prowizje są pobierane tylko od zawartych umów? Masz odstąpienie klienta, dowód zwrotu wpłaty na konto - prowizja nie może zostać pobrana. Nie dajcie sobie wmawiać, że warunkiem zwrotu prowizji jest zwrot wpłaty przez Allegro Finanse. To niezgodne z regulaminem. Samo Allegro pisze, że po odstąpieniu nie doszło do zawarcia umowy. Co prawda piszą to tylko w odniesieniu do "anulowania", ale wszelkie inne formy odstąpienia to ta sama podstawa prawna. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/dlaczego-nie-mozna-zalozyc-dyskusji-do...

oznacz moderatorów

MINTISHOP
#9 Pomysłodawca#

U mnie działa bez problemu, można zwrócić kwotę za jedną rzecz. Wcześniej pieniądze zwracałem pomijając allegro i też nie było problemów ze zwrotem, wystarczyło że klient oznaczył zwrot towaru

oznacz moderatorów

szwalniasukienek
#9 Pomysłodawca#

Powiedzieli, żeby zlecić zwrot w trybie incognito (sktót do włączenia Ctrl + Shift + N) i to zadziałało.

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Również nie mogłem zwrócić wpłaty pomniejszonej o koszt przesyłki, po przejściu w tryb incognito zadziałałolaughing

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@BURZYNSKID Bo w tym trybie nie ma żadnych wcześniej używanych przez przeglądarkę ciasteczek ani danych w cache'u. Przeglądarkę (i system operacyjny) trzeba "konserwować", bo później dzieją się takie cyrki, które się fizjologom nie śniły😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów