anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy klientowi jak ich jeszcze nie mam

Vstzx
#1 Nowicjusz#

Cześć jest taka sprawa że wczoraj sprzedałem airpodsy i wypłaciłem pieniądze które będzie mi nie doszły

A allegro zablokowało mi Kąto i każą mi wysłać potwierdzenie że te produkty są moje ale nie posiadam ich ponieważ są mojego znajomego z internetu dla którego to wystawiłem 

Czy mogę poprosić allegro o zwrócenie pieniędzy kupującemu i nie wysyłać airpodsów itp ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Vstzx Widzę, że już prowadzisz korespondencję w tej sprawie (zgłoszenie nr 23677234). Poczekaj proszę na kolejną odpowiedź naszego pracownika.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Vstzx A co ma za znaczenie czyje, wystawiasz i nie masz towaru? wygląda to teraz jakbyś chciał oszukać, niedobrze.😌

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Vstzx Allegro tego za Ciebie nie zrobi. To Ty musisz poprosic kupującego o kontop do zwrotu i przelać mu kasę. A co do blokady konta to musisz czekać na decyzję Allegro > tu Ci nikt nie pomoże.

A na drugi raz to wystawiaj przedmiot jak go masz fizycznie "w ręku". a nie gdzieś u znajomego ( no chyba, że mieszka w sąsiednim domu)

Tak na kilometr to śmierdzi "oszustwem" (nie obraź się) > sprzedałeś > wziąłeś kasę > a sprzedany przedmiot "w lesie" 100 km od Ciebie. Nic dziwnego, że zablokowano Ci konto.

oznacz moderatorów