anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy przy kodzie rabatowym

JacekSLodz
#1 Nowicjusz#

Ostatnio zwróciłem przedmiot za który w części płaciłem kodem rabatowym z MyBenefit.

Sprzedający zwrócił pieniądze które zapłaciłem przelewem. Nie wiem czy i kto ma zwrócić część kwoty zapłaconej kuponem. Jak wcześniej wspomniałem był to kupon MyBenefit więc prawie jak gotówka bo kwota kuponu jest doliczana do mojego dochodu i płacę od tego podatek. Nie zależy mi na otrzymaniu gotówki może to być kupon do wykorzystania na Allegro.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot_2020-12-20 Kod zniżkowy my benefit.png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@JacekSLodz Zależy kiedy kupiłeś. Ostatnio zmieniły się zasady, kilka dni temu, ale @LEW433 o tym nie wie, dlatego wkleił zdjęcie fragmentu nieaktualnego już regulaminu.  Jeżeli zwróciłeś towar po zmianie zasad, otrzymasz nową kartę podarunkową o pierwotnej wartości. Zobacz tu; https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/usprawniamy-zakupy-z-kart%C4%85-podarunko...

Zwrot pieniędzy na nową kartę

Również w przypadku zwrotu towaru opłaconego kartą podarunkową, otrzymacie od nas nową kartę. Wszystko odbywać się będzie automatycznie, dlatego kontakt z nami w tej sprawie nie będzie już konieczny.

Jeżeli zakupu dokonałeś przez 8 kwietnia, też masz szansę na zwrot wartości karty, w tej sprawie pisz tu; karty@allegro.pl

 

oznacz moderatorów