anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty przez KONKURENCJE

Serwis_KospelWAW
#9 Pomysłodawca#

Pytanie do Allegro - co możecie zrobić z nieuczciwym sprzedawcą, taki jak ponizej:

Konkurencyjna firma (na allegro ma nick:[edycja] )  14-paźdz. kupiła u mnie zawór hydrauliczny z dyspozycją wysyłki do klienta (z GrodziskaMazow.). 21 pażdz. ponownie kupuje ode mnie taki sam towar i daje wysyłkę do klientki (z Krakowa). Po dostarczeniu towaru do klientki, już po 15minutach [edycja] zgłasza mi zwrot i następnego dnia ja dostaje zwrot 2 zaworów. Widzę, że zwroty są nadane w KIELCACH (siedziba [edycja] ) -można to prześledzić po liscie przewozowym DPD i że to nie są moje zawory (każdy mój towar jest oznaczony lub zaplombowany). Dla mnie to jest oszustwo, bo końcowy klient nie zgłaszał zwrotów (obdzwoniłem i rozmawiałem z klientami końcowymi, zdziwieni taką informacją, że niby zrobili zwroty). Ja odmawiam zwrot [edycja], bo zakup zawodowy i to nie mój towar, co dostałęm. Ale mam pytanie do pracowników z Allegro: macie jakiegoś bata na takie nieuczciwe firmy ? Chętnie wam udostępnie szczegłóy transakcji.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Serwis_KospelWAW sprawdzimy to, ale podaj mi proszę numery zamówień, których dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Serwis_KospelWAW
#9 Pomysłodawca#

pierwszy zakup to: 0f226c21-4ba3-11ed-9246-71dbc5c9f110 , Numer zwrotu 3MLP/2022

drugi zakup to: c8e74fd0-511c-11ed-a232-efb82d21d8e6 , Numer zwrotu 38QK/2022

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli uważasz że to oszustwo to podlega zgłoszeniu na Policję.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Serwis_KospelWAW Dziękuję, zweryfikujemy sytuację, którą opisujesz i jeśli stwierdzimy nieprawidłowości, podejmiemy właściwe działania w stosunku do tego sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Serwis_KospelWAW
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze założyli mi 2 DYSKUSJE na ten temat. Mam jeszcze zapłacić za zwrot towaru. Jak można tak cwaniakować. Sami nie uznają zwrotów zawodowych, a sami próbują, a może się uda. Aby zarobić parę marnych groszy. 

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

@Serwis_KospelWAW otrzymasz taką odpowiedź: "Konto użytkownika zostało sprawdzone przez nasz zespół ekspercki. Nie potwierdziliśmy na chwilę obecną działania celem zaszkodzenia. Tym samym, nie mamy możliwości podjęcia dalszych kroków." 

oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Jeśli odesłali nie twoje zawory (masz plomby, własne znaki) to zwrot jest nie do przyjęcia. To jest nie twój towar i nie podlega Twojej reklamacji. Poproś o przesłanie właściwego towaru inaczej odrzucisz zwrot i nie oddasz pieniędzy.

oznacz moderatorów