anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart dziel z bliskimi

neoszw
#8 Zapaleniec#

Hej

Promocja na dzielenie się z bliskimi Smartem jest teoretycznie do listopada 2022 do 30.06 nr wg obecnego regulaminu.

Mam Smart już od ponad półtorej roku, od tego czasu mam dzielenie się z bliskimi. Przedłużenie mojego smarta jest w lutym. Czy jak się przedłuży, a  z racji że obecny regulamin jest chyba nieobowiązujący dla mnie bo robiłem wg poprzedniego, to Smart znowu na cały rok będzie rodzinny?

 

Pozdr!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@neoszw będziesz mógł dalej udostępniać Allegro Smart! członkom Twojego Allegro Family po przedłużeniu Smart! w lutym do 30 czerwca 2023 roku 🙂

(edytowano 16.05.2023)

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

neoszw
#8 Zapaleniec#

No i zonk. Jednak według starego regulaminu, gdzie wyraźnie o to pytałem, gdybym wiedział że już zostanie to zabrane to bym nie przedłużył SMARTa....

@la_nika 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@neoszw przepraszam za wprowadzenie w błąd (edytowałam już moją odpowiedź), możesz go udostępniać, ale do 30 czerwca 2023. Smart wykupiony do 21 listopada 2022 do godziny 9:00 może być udostępniany do czasu wygaśnięcia Smart! (czyli do listopada 2023). 
Możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze Smart! z zachowaniem 14-dniowego okresu wypowiedzenia. Kwotę zwrotu obliczymy proporcjonalnie do czasu świadczenia usługi, z uwzględnieniem wybranej przez Ciebie opcji płatności za Allegro Smart!.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro Family daje taką możliwość i zmiana regulaminu(nowe limity zakupu dla przesyłki darmowej) Smarta nic nie zmienia z dzieleniem się nim.

oznacz moderatorów