anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart - tak szybko się sprzedało?

interszafa
#10 Popularyzator#

Co to jest za promocja, kiedy z 3 osób kupujących, przy dostępności 5000 sztuk przedmiotu, nie można zrobić zakupu? przedmiot dodany do koszyka w momencie rozpoczęcia sprzedaży w smartweek o 18.35 , przy próbie dokonania płatności wyskoczył komunikat, że przedmiot jest niedostępny. Sprzedaż zakończona o 18.35, 5000 sztuk sprzedanych, na 3 osoby które próbowały kupić, w 3 przypadkach to samo - brak towaru.

Szkoda, bo kilku znajomych siedziało całą niedziele z telefonami, aby nie przegapić oferty. Po kliku godzinach czekania dostawali info, że teraz sprzedaż się zaczyna, a kiedy chcieli zapłacić za przedmiot w koszyku - to już nie ma. I jak przekonać ich znowu,aby kupowania na  allegro?  Co mam powiedzieć?

NASTĘPNYM RAZEM WAS NIE OSZUKAJĄ?     

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

3Tel_GSM1
#9 Pomysłodawca#

 Dziwna sprawa prawie 5tyś szt zeszło w 10 sekund  ??? bo cena tańsza o 20  PLN coś mi sie tu wierzyć nie chce coś tu szyte grubymi nićmi o 18,36 jak dostałem powiadomienie aukcja już była zakończona 

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

ja kupilem kompem bez koszyka

oznacz moderatorów

szoto_66
#4 Eksplorator#

Miałem tak samo. 18.30 klik i następnie kupuję i płacę. Wygenerowany kod Blik i ... ktoś mi pod*dolił towar z koszyka. SmartŚciema Gratulacje dla Allegro. I nie chodzi o tę opaskę, pies jej mordę lizał. Ale ja ktoś Cię robi w wuja to ...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@szoto_66 Wystarczy że ktoś użył kompa z szybkim łączem (a nie smartfona z "szybkim" LTE bez limitu😁) i nie bawił się w przepisywanie kodów BLIK, tylko kliknął "kupuję i płacę" (uprzednio mając podpiętą do konta allegro kartę lub rachunek, poprzez PayU Express).
Albo po prostu użył bota.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I co nie da się już żyć?

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Start Xiaomi Mi Band 4 równo o 18:35. Za chwilę komunikat aukcja jest już dostępna to klikam na kup teraz. Wybieram paczkomat i wywala komunikat z błędem. Patrzę na aukcję 3000 dostępne. Klikam ponownie i wybieram innych paczkomat i znowu ten sam błąd. Co za ***** ten cały smart week. Co by nie kupił to tylko błędy wyskakują.

06440c1fb2582

 

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

aukcja sie zakonczyla 18.36.06

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Co z tego jak równo o 18:35 kliknąłem kup teraz.

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

mi sie udalo kupic

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Mi [edycja] 2 razy błąd 💩

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

czym bylo kupowane

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

liczy sie kazda sekunda 

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Ja kupuję przez komputer. W poprzednim roku większość ofert była składana komórką bo to się szybciej odbywa ale teraz nawet mimo wprowadzonych nieznanych godzin dalej jest to samo i większość kupujących to osoby z komórkami. Widać ten sposób z nieznananymi godzinami też średnio wyszedł. W sumie i tak nic ciekawego nie było do kupna. Za te 10-15% więcej sa te same przedmioty normalnie dostępne wiec oszczędność znikoma.

oznacz moderatorów

szoto_66
#4 Eksplorator#

Wg. mnie to był SmrótWeek (pisownia celowa).

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Po angielsku napisał bym s.h.i.tWeek.

oznacz moderatorów

szoto_66
#4 Eksplorator#

To nie są wyścigi psich zaprzęgów tylko zakupy. Jeśli klikasz opcję kupuję i płacę to powinno być święte. To tak jakby ktoś w sklepie z koszyka przy kasie towar przełożył do siebie.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

To była promocja, ale jak ktoś miał wykupionego smarta- jak myślicie? Chodziło o sprzedaż rzeczy, czy smarta?

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Ciekawe ile osób zostanie ze smartem a ile zrezygnuje po 30 dniach 😀

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

 

@kuba1550  🤔 ???

oznacz moderatorów