anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z paczką allegro paczkomaty smart po zwrocie do sprzedawcy i nie odebraniu jej przez

MAMY ROZWIĄZANIE!
DHFR
#9 Pomysłodawca#

Co się dzieje z paczką allegro paczkomaty smart po zwrocie do sprzedawcy od klienta (darmowy zwrot) i nie odebraniu jej przez sprzedawcę?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

To Ciebie nie powinno interesować, odstąpiłeś od umowy, odesłałeś paczkę i musisz otrzymać zwrot wpłaty. Absolutnie Ty też nie odbieraj tej paczki, w razie gdyby do Ciebie wróciła.

oznacz moderatorów
DHFR
#9 Pomysłodawca#

Ale ja tylko hipotetycznie pytam, bo nigdy nie miałem takiej sytuacji, czy np. przypadkiem nie wróci znowu do mnie?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@DHFR Hipotetycznie to było tu kilku sprzedawców którzy zgłaszali że towar wrócił uszkodzony, ale zgodnie z prawem zwrotu, odstępujesz od umowy,odsyłasz towar a sprzedawca musi Ci zwrócić za towar.

oznacz moderatorów
Client:58025408
#12 Orędownik#

no właśnie sprzedawca nie musi zwrócić jeśli towar jest uszkodzony i używany...sprzedawca może nie odebrać przesyłki...wtedy ona albo wraca do kupującego albo Inpost ją zatrzymuje bo niby jakie inne opcje??

oznacz moderatorów
DHFR
#9 Pomysłodawca#

A jeśli kupujący jednak się rozmyślił i chciałby jednak otrzymać ten towar, to jest możliwość darmowego odesłania (jak sprzedający nie odbierze) ?

  

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W takiej sytuacji lepiej nich sprzedający odbierze, odda Ci wpłatę za towar (przesyłki są darmowe w obie strony), a Ty kup to samo ponownie w Smarcie z darmową dostawą.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@DHFR Kombinujesz, jeżeli zakup konsumencki, masz prawo do zwrotu, możesz kupić powtórnie jak już odesłałeś.

oznacz moderatorów
DHFR
#9 Pomysłodawca#

To była licytacja, możliwość ponownego kupna chyba spróbuje ustalić ze sprzedającym, dzięki za odpowiedzi 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To niech Ci wystawi ponownie w Kup teraz w cenie z licytacji 🙂

oznacz moderatorów