anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można włączyć darmowy zwrot?

nfs.com.pl
#7 Wielbiciel#

Kupiłem produkt bez smarta. Chciałem zwrócić jest oplata, patrze smart sie skonczyl (kupowalem ponizej 40zl wiec i tak płaciłem przesylke)

 

Patrze przedłużenie smart musi być wstecz od 7maja allegro wymaga ciągłości. Mysle super bede mial z 15.05 wysyłkę za free w końcu place ekstra za ponad 2tygodnie wstecz.

 

 

Zonk płacisz za nic. Czy można to jakoś włączyć by mieć darmowy zwrot czy poniżej 40zl nie ma darmowych zwrotów?

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@nfs.com.pl Darmowy zwrot masz wtedy, gdy kupisz towar z dostawą Smart. Jeśli teraz opłacisz Smart, nie zadziała on wstecz.

Napisz konkretnie, o co Ci chodzi, bo nie bardzo wiadomo. Jeśli opłacasz Smart na przykład na miesiąc, korzystasz z niego miesiąc + 14 dni, warto więc odczekać te dodatkowe 14 dni, ponieważ płacąc za Smart w tym okresie, przedłużenie będzie liczone od zakończonego miesiąca, a nie od miesiąca + 14 dni.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nfs.com.pl darmowy zwrot masz tylko jak kupisz w smarcie ( jedynie paczkomat ma za free bez względu za ile kupisz i czy masz smart ) 

Opłacenie wstecz nic nie zmienia 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@nfs.com.pl  jeśli w momencie zakupu płaciłeś za wysyłke w momencie zwrotu takze płacisz.

Sprzedawca zwóci Ci za towar plus koszt jednej z przesyłek. 

Jełsi kupujesz z dostawą smart wówczas w momencie odstąpienia od umowy przysługuje darmowy zwrot

oznacz moderatorów

nfs.com.pl
#7 Wielbiciel#

To po co płacę wstecz w Allegro Smart skoro przy odstąpieniu nie mogę skorzystać (wiem że nie kupowałem z tą opcją) rozumiem taki haczyk tej usługi.

 

Dobra to teraz niech ktoś mi powie o co tu chodzi

 

1. Mam allegro smart

2. Chce kupic baterie ktorego linku nie mogę tu wkleić

3. Jak wybieram Ruch Rzeszów Hetmańska 34 dolicza mi 49,95zł na przesyłkę! do produktów za 44,95! o Co chodzi? Jak zmieniam adres na Siemianowice Śląskie Kościelna 11 to opłata jest 0 zł jak to przy smarcie być powinno. 

 

O co chodzi?

 

 

W to miejsce jest za darmo z Allegro smart:

1a.png

 

Natomiast jak zmienię adres dostawy to już nie:2a.png

 

 

 

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów

nfs.com.pl
#7 Wielbiciel#

Rozumiecie coś z tego, wysyłka kosztuje 49,95 ZA PACZKĘ O WARTOŚCI 44,95 zł co to za SMART???????????????????? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@nfs.com.pl Nie kupiłeś towaru z wysyłką Smart więc jej tak nie odeślesz, jasne!!!?😁 I nic teraz nie pomoże wykupienie Smarta nawet z wstecznym terminem. Smart będzie działał przy następnych zakupach.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@nfs.com.pl  napisz do sprzedającego. Byc może błąd w cenniku.

Ostatnio tez mialem taką sytacje że daliśmy zły cennik dostawy do drobnego produktu. Klient kupił 5szt no i system policzyl 5 krotnie za wysyłke.

Po informacji od klienta poprawiliśmy cennik i teraz jest wszystko OK . Zamówienie anulowaliśmy- wpłate zwrócilismy. Klient kupił ponownie i miał 1 koszt wysyłki

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nfs.com.pl Prawdopodobnie dostawa Ruch nie jest oznaczona ikoną Smart. Ten drugi adres wybierasz może przy innej metodzie dostawy, takiej ze znaczkiem Smart.

Zdjęcia są ukryte dla innych, widzisz je tylko Ty.

Tu masz opisane, jak kupować ze Smart; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Koszt dostawy wszystkich przedmiotów nie może być wyższy od 40 zł, wtedy Smart znika. Być może sprzedawca dolicza dodatkowe koszty wysyłki przy zakupie wielu sztuk, sprawdź to w zakładce Dostawa klikając na górze w link "pokaż koszt dostawy dla wielu sztuk".

oznacz moderatorów