anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mozna drugi raz wystawić opinię

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:90811488
#7 Wielbiciel#

Witam! Kontaktował się już z Wami 11 marca, kiedy to pytałam, czy mogę po raz drugi wystawić sprzedawcy opinię. Na dzień dzisiejszy,20 marca sprawa wygląda tak, że sprawa jest oznaczona jako nierozwiązana, ponieważ dla mnie problem pozostał.W dalszym ciągu uważam, że sprzedawca nie może zmusić mnie do usunięcia opinii,która mu się nie podoba. Dzisiaj napisał do mnie, że z racji tego,że tak to oznaczyłam,działam na ich szkodę,i że jutro 21 marca .Pod wW  kierują sprawę na drogę sądową cywilnoprawną,gdyż wg nich działam na ich szkodę. Czy takie zachowanie sprzedającego jest ok, w końcu pod ich naciskiem usunęłam opinię 6 marca. 11 marca napisałam nową,dając im wyżebrane ode mnie zieloną łapkę. Jest to do sprawdzenia na stronie firmy. Mają 1 negatywną opinię, wystawioną 15 grudnia 2021 i 2 marca .

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

I to był błąd, takie wymuszenia były tu opisywane wielokrotnie, nic Ci nie zrobi jak nie naruszają regulaminu i nie obrażają innych, sprzedającego. A o usunięcie komentarza możesz prosić tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów
Client:90811488
#7 Wielbiciel#

Tylko że ja już usunęłam opinię 6 marca, zmusił nie do tego sprzedawca. Na dzień dzisiejszy jest tylko wpis, na allegro, że nie została zakończona dyskusja,że problem nie rozwiązany. Tak uważam.  Co nie znaczy,że 11 marca wystawiłam drugą opinię z zieloną łapką,a mimo to sprzedawca mi grozi.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Możesz wystawić nowy komentarz, a o usunięcie poprzedniego komentarza poproś pracownika allegro. Kliknij w link który podal @LEW433  i wybierz temat rozmowy.

oznacz moderatorów
Client:90811488
#7 Wielbiciel#

Komentarz jest już dawno usunięty,6 marca. Groźbami zmusił mnie sprzedawca. Tylko że dyskusja została oznaczona jako nierozwiązana. Bo dla mnie problem pozostał.W dalszym ciągu uważam to za bezzasadne. Produkt, który mi nie pasował,sprezentowałam innej osobie. Nie wiem więc o co chodzi sprzedawcy. Weszłam w opcję usuń komentarz,i tak się stało, sprawdzałam w komentarzach firmy.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Sprzedawca nic ci nie zrobi  ,on tylko ciebie straszy .

A jeśli sprzedawca nadal cię zmusza lub będzie zmuszał do usunięcia komentarza zgłoś to do allegro. 

oznacz moderatorów