anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mimo Smart! mam doliczany koszt dostawy?

Client:41979115
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj wykupiłam Allegro Smart na cały rok, a mimo to muszę zapłacić za przesyłkę zamówionego towaru, praktycznie od jednego dostawcy SUPER SPRZEDAWCA, a jest informacja, że zaraz po wykupieniu Allegro smart korzysta się z darmowej dostawy?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:41979115 Bo sam kupiony towar mógł nie być oznaczony jako Smart, dostawa Smart lub kwota zakupu była niższa niż wskazywana dla tego zakupu przez Smart

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Client:41979115  czy wartośc zamóweinia przekroczyła 40 zł Lub 80 zł przy przesyłce kurierskiej???

Czy sprzedawca oferował dostawe smart?

Czy czy wbrany sposób dostawy byl smart? I czy wszystkie przedmioty były z takim samym sposobem dostawy ??

To chyba najczęstsze przyczyny kiedy system nie liczy smarta nawet kiedy klient ma go wykupionego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:41979115 Wykupiłeś i masz aktywowany, musisz mieć nad nickiem napis "Jesteś Smart".? Pozostałe warunki już Ci tu opisali.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:41979115 Musisz wybierać oferty ze znaczkiem Smart i sposoby wysyłki ze znaczkiem Smart. Nie ma znaczka, nie ma darmowej dostawy. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Koszt dostawy wszystkich przedmiotów nie może przekroczyć 40 zł. Wszystkie przedmioty muszą mieć ten sam sposób dostawy Smart.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:41979115, z tego, co widzę, 14.03 zrobiłaś trzy zakupy i w dwóch skorzystałaś z bezpłatnej dostawy w ramach Allegro Smart! Natomiast jedno z Twoich zamówień wynosiło mniej niż 40 zł, dlatego zapłaciłaś za dostawę.

Zachęcam Cię do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym korzystania z Allegro Smart!

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:85985275
#1 Nowicjusz#

Witam wykupiłam pakiet Smart na cały rok robiłam zakupy i były darmowe dostawy,a dziś chciałam kupić towar i doliczyli dostawę tak jakbym nie miała tego wykupionego

oznacz moderatorów

Client:47295977
#11 Animator#

@Client:85985275  W tym wątku jest wyjaśnione czemu nie zawsze zakupy ze Smart są darmowe. Może zamiast zadawać to samo pytanie, trzeba go przeczytać od początku do końca? 😄

oznacz moderatorów

Client:41979115
#7 Wielbiciel#

Towar zamówiłam za ponad 250zł, a więc więcej niż 40zł. Ale rzeczywiście nie brałam pod uwagę, czy kupowane przedmioty miały znaczek Smart. Dziękuję za odpowiedż, dzieki nim zmądrzałam. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:41979115 Czasem tak bywa, jak to mówią "mądry polak po szkodzie" 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

No właśnie - kupujesz Smart i dokładnie nie wiesz, że to żadna gwarancja "darmowych" dostaw. Musisz zaakceptować zawiły regulamin, ale nie musisz zaakceptować na przykład tego; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Jeśli Smart nie spełnia Twoich oczekiwań, zrezygnuj z niego tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5 Allegro odda Ci pieniądze.

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:41979115, gdy zamawiasz przedmioty od różnych Sprzedających, a wartość przedmiotów każdego z nich nie przekracza 40 zł, nie skorzystasz wtedy z bezpłatnej dostawy w ramach usługi Allegro Smart!

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów