anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry . Czy mogę uzyskać pieniążki zaoszczędzone na Smart

Client:76276082
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

krejzole
#14 Krzewiciel#

Ojciec mój mawiał, "synu nie ufaj ludziom którzy na pieniądze mówią pieniążki"

 

oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Będziesz mówił "pieniążki"... będziesz zarabiał pieniążki 😉

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@maJk96  dobre, muszę sobie zapisać 😁

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:76276082  Pieniążki ze smarcika 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Kaliope_Brzeg  A'propos smarcika*

Na stronie startowej allegro, wśród różnych zachęt pt. "Warto zobaczyć" zauważyłam okrągły zielony banerek nad hasełkiem "Szybkie dostawy". Po rozwinięciu banerka przeczytałam m.in.: "Zamów do 10:00 i odbierz dzisiaj z Allegro One Box".
Z wrażenia aż się *usmartałam. 🤧 🤣

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@szymela54  Smartam i ja 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Client:76276082 allegro obiecało ci, że nie będziesz płacił za wysyłki, ale nie obiecywało że będzie płacić tobie.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Jeśli dzięki smart zaoszczędził jakieś pieniądze to powinni wypłacić. Bank wypłaca oszczędności.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

No masz je na koncie przecież. Nie płacisz za dostawę to tam zostają. Ale czy takie zaoszczędzone to mocno wątpliwe. Wszelkie dopłaty do smarta, koszty obsługi ciągłych zwrotów itp płacisz w cenie towaru....

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Ej tam przepłaca w cenie, ważne że wysyłka gratis 😂 PANIE bo ja mam SMART ja teraz wszystko na allegro mam za darmo 🤣 Taki tekst usłyszałem ostatnio od bardzo miłego dziadziunia który tłumaczył mi to wszystko przez telefon 40 minut.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Wierzysz jeszcze w bajki jakie ci opowiadają a prawda jest taka że nic nie zaoszczędziłem a jak byś dokładnie przeanalizował te swoje zakupy w smarcie to byś zobaczył ile straciłeś. Nie ma nic za darmo ,to ma tak tylko wyglądać aby przyciągać klientów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:76276082 oczywiście masz je u siebie w portfelu, zaoszczędziłeś tyle ile Ci się wyświetla bo nie płaciłeś za wysyłki, więc masz to górką, najłatwiej po każdym zakupie wrzucaj do skarbonki koszt wysyłki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że możesz a jak dostaniesz to podpowiedz jak to zrobić, każdy z nas z pewnością także by chciał.🤣

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@Client:76276082 te pieniążki to takie witalne oszczędności którymi możesz się wirtualnie cieszyć, ale ich nie zmaterializujesz i nic za nie nie kupisz

oznacz moderatorów