anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Forma zwrotu przy dostawie kurierem w ramach smart?

MAMY ROZWIĄZANIE!
betmary
#10 Popularyzator#

Jeśli mam aktywny smart i zakupię produkt z darmową dostawą kurierem w ramach tego smarta, a okazałoby się, że muszę go zwrócić, to darmowy zwrot ze smart też musi być kurierem, czy może być do paczkomatu? Dodam, że  ten sprzedawca ma dostępną wysyłkę paczkomatem, ale teraz mamy kwarantannę/izolację i nikt nie będzie mógł pójść do paczkomatu, a produkt jest chwilowo dostępny w niższej cenie, więc nie mogę czekać z zakupem...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
AlePiesio
#13 Ambasador#

Zwrot na adres firmowy dostępny w zakładce ZWROTY na aukcji u sprzedającego.

oznacz moderatorów
betmary
#10 Popularyzator#

Nie pytałam o żaden adres, tylko o formę zwrotu w ramach smart. Co to za bezsensowna odpowiedź?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Jeżeli zamówisz kurierem to chyba masz możliwość  zwrócić w DPD PickUp lub poprzez Pocztę Polską

oznacz moderatorów
betmary
#10 Popularyzator#

Potrzebuję pewnej informacji, zwłaszcza że zwrot kurierem jest odpłatny pomimo darmowej dostawy smart. Aczkolwiek w zakładce Zwroty jest napisane: "Koszt zwrotu zależy od tego, jaką metodę dostawy wskażesz podczas zakupu", więc chyba jak się zamawia kurierem, to i zwrócić trzeba tak samo, mimo że info dotyczy kosztu, nie formy 😞 Chociaż dla mnie to dziwne, skoro sprzedawca ma dostępną wysyłkę i zwrot do paczkomatu...

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

To odpowiadał bot

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów