anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak opłacić kilka transakcji z tym samym kontrahentem z listy zakupów łączną kwotą?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dara_Jamachus_4
#8 Zapaleniec#

Lista zakupów pozwala wejść w szczegóły i opłacić każdą transakcję z osobna, a ja chcę zapłacić jednemu sprzedawacy jedną kwotą za kilka transakcji korzystając ze smart przy koszcie wysyłki.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie za bardzo rozumiem sytuacji.

1. Kupuję przez KT - po każdej takiej transakcji jestem przekierowywany do płatności.

2. Kupując u jednego sprzedawcy wrzucam przedmioty do koszyka, potem przechodzę do koszyka i całość opłacam.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Dara_Jamachus_4
#8 Zapaleniec#

Jeśli to o "pchle" kierujesz do mnie to faktycznie NIE ROUMIESZ. Wykupiłem usługę "smart" i chcę korzystać  z tej OPŁACONEJ usługi. To raz. Po drugie, po co mam temu samemu podmiotowi płacić za kilka, czy kilkanaście przedmiotów osobno - wystawiać tyle przelewów. Logiczne, że chcę opłacić takie zakupy jednym przelewem. Do koszyka wrzucasz kupowane przedmioty - opcja "kup teraz", a ja opisuję przypadek licytowanych przedmiotów, które po wygraniu licytacji trafiają na listę zakupów, a nie do koszyka. Jak widzisz twoje wyjaśnienie są nieadekwatne do sytuacji.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Dara_Jamachus_4 Bez wchodzenia w szczegóły zaznacz w zakładce Moje zakupy po lewej stronie odpowiednie przedmioty i na samym dole kliknij Zapłać. Jeśli już wcześniej próbowałeś płacić, przed kolejną próbą anuluj rozpoczętą płatność.

oznacz moderatorów
Dara_Jamachus_4
#8 Zapaleniec#

Dzięki! Trafiasz w sedno, z tym, że ja też na to już wpadłem. Wcześniej opłacałem tak transakcje, ale teraz na samym dole nie znajduję "Zapłać" - jest tylko "Pokaż więcej", które nie reaguje na klikniecia 😞

oznacz moderatorów
juscia
#7 Wielbiciel#

Mialam ten sam problem, udalo mi sie 🙂

W "Moje zakupy" trzeba zaznaczyc po lewej kwadraciki przy przedmiotch, ktore chcesz oplacic. Na dole strony powinien pojawic sie zielony pasek z podsumowaniem ile jest zaznaczonych.

Jest tam tez przycisk "Oplac"

Kiedy sie go kliknie, masz normalna liste ze wszystkimi wybranymi rzeczami od tego sprzedawcy.

oznacz moderatorów