anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak oznaczyć paczkę zwrotną

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:71466964
#7 Wielbiciel#

Muszę wysłać paczkę zwrotną poprzez wysyłkę własną. Nie posiadam informacji o sprzedającym i gdy piszę nie otrzymuję wiadomości zwrotnych. Co muszę napisać na paczce? Dostałam bardzo skomplikowany adres (praktycznie 2 linijki losowych liter) i jakiś numer zwrotu. Nie wiem jak oznaczyć paczkę bo nie posiadam etykiety. Proszę o dokładną wiadomość i opis. Z góry dziękuję

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
LEW433
#21 Demiurg#

Na PP nie ma kodu jest etykieta. Napisz jaką metodą odsyłasz ? przez pocztę, kuriera , paczkomat?

oznacz moderatorów
Client:71466964
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie wiem przez co można przy wysyłce samodzielnej, najwygodniej przez pocztę lub paczkomat ale nie wiem czy mam poprostu na paczce napisac markerem adres paczki czy jakoś to jeszcze oznaczyć bo posiadam tylko długi adres i numer wysyłaki (nie wiem nawet czy adres jest poprawny bo to ciąg praktycznie losowy liter)

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Coś tu jest niejasne z tym adresem zwrotu?  a to Polska? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:71466964  Jezeli masz wątpliwości do adresu poproś moderatorki o jego sprawdzenie. Kliknij  tutaj  w odpowiedziach  taki tekst:  Oznacz moderatorów.

ps.  a może to zakup i zwrot do Chin?

oznacz moderatorów
Client:71466964
#7 Wielbiciel#

Teraz sprawdziłam i na końcu adresu pisze chiny, to ma jakieś duże znaczenie jam mam tą paczkę oznaczyć ? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To sobie odsyłaj, zapłacisz sporo.😂

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Obawiam się że z wysyłką nie poradzisz sobie,  a koszt wysyłki przekroczy wartość przedmiotu.

Kliknij  w Szczególach zakupu  opcję Zgłoś problem z zakupem i tam napisz że nie wiesz gdzie odesłać , adres jest  nieczytelny, poproś o pomoc pracownika Allegro  itd...  

Postaw przedmiot do dyspozycji sprzedającego, niech zorganizuje zwrot  lub zwróci wartość zakupu.  Masz szansę odzyskać pieniądze  z Allegro Protect  bez odsyłania  przedmiotu, ale to tylko szansa, ja tego nie przerabiałem.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie musi się sprzedajacy godzić na odbiór to nie reklamacja! Kupujesz to widzisz od kogo i gdzie zwrot!

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Zapomniałeś  dopisać :  Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy !

Pisz to zawsze i pod każdym postem!!!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A co ma to do zakupów z Chin????😁 Nie mówimy ze towar nie doszedł, ze reklamuje itd. co Ci się pomyliło teraz... sprzedający ma odebrać bo kupujący nie potrafi odesłać?

Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy   a nie zwrot bez podania przyczyny : czytaj pod każdym swoim wpisem!

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

"A co ma to do zakupów z Chin????"

Jak to co?  Przecież jesteśmy na Allegro a nie w jakiejś Alibabie.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@LEW433  "Nie musi się sprzedajacy godzić na odbiór to nie reklamacja"

Gratuluję, zawsze masz jakiś dobry pomysł, to zawsze przecież może być reklamacja..😂

@Client:71466964   Czy ten przedmiot naprawdę nie ma żadnych wad?

 

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@LEW433  gwoli wyjasnienia: Pacjentka kupila bez SMART, wysyłka na koszt kupującego, adres w Chinach.

To chyba wszystko wyjaśnia?

No i załozyla kilka identycznych tematów. To o czymś swiadczy.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:71466964 nie, bo adres nadawcy moze być inny niż adres zwrotu,  adresujesz na adres podany w formularzu zwrotu !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów