anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można aktywować darmowego okresu próbnego Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
fr0zi
#7 Wielbiciel#

Witam,

Chciałem aktywować na próbę Smarta, ale dostaję komunikat "Korzystasz już z Allegro Smart! na innym koncie". Otóż nie korzystam i nigdy tej usługi nie włączałem na swoim koncie ani nie mam żadnego innego konta.

O co tu chodzi?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Client:44052296
#21 Demiurg#

@fr0zi  może jest jakieś konto powiązane  Np. w pracy lub ktoś w domu też ma inne konto że Smart

oznacz moderatorów
fr0zi
#7 Wielbiciel#

Owszem, logowała się ode mnie z komputera inna osoba, na swoje konto. Ona ma Smarta, ale nasze konta nie są w żaden sposób powiązane. Nie mam też żadnego innego powiązanego konta.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@fr0zi  może tutaj  spytaj na czacie

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@fr0ziDopytaj, dostaniesz odpowiedź, najlepszy czat, dostępny będzie od rana :https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=bec2390b-f00a-428f-9200-26bb831738fb

oznacz moderatorów
fr0zi
#7 Wielbiciel#

Ok, spróbuję rano. Dzięki!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@fr0zi Dopytaj fachowców z All, pisano już o tych problemach.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@fr0zi możliwe że działa taka sama zasada ja przy blokowaniu kont. Ale najlepiej u źródła pytaj 😀

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fr0zi, sprawdziłam i widzę, że aktywacja na Twoim koncie jest możliwa. Czy możesz ponownie spróbować aktywować usługę po zalogowaniu się na konto? Wystarczy, że klikniesz wówczas w ten link.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
fr0zi
#7 Wielbiciel#

Dzięki! Odezwał się do mnie też jakiś człowiek z Allegro. Nie wiem czy coś z tym robili, ale po kliknięciu w link mogłem już aktywować Smarta.

oznacz moderatorów
Client:101086563
#2 Obserwator#

Witam, mam podobny problem. Nie mam możliwości włączenia Smarta w promocji.
Allegro sugeruje, że mam smarta na innym koncie, ale to nieprawda, bo innego konta nie mam.
Co mam zrobić, aby opcja 5 przesyłek gratis na rok pojawiła się na moim koncie?

oznacz moderatorów