anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta Polska to problem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:47498570
#7 Wielbiciel#

Od dawna poczta Polska doręczając paczkę zmusza mnie do siedzenia w domu i pilnowania kuriera przez dwa trzy dni. Piszą SMS, maile że dziś doręczą paczkę i nikt nie przyjeżdża. Po chwili znowu przychodzi kolejna informacja że przesyłkę awizowano znaczy że nikogo nie było w domu jak ja od okna nie odchodziłem. Kurier innych firm potrafi zadzwonić nawet jak nikogo nie zastanie co może się zdarzyć. Nie zdarzyło się aby kurier z poczty Polskiej tak zrobił. To nie są pojedyncze przypadki . Pozdrawiam i przyjrzyjcie się temu bo można stracić cierpliwość i omijać zakupy w ten sposób

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:47498570 To wszystko zależy od listonosza, jak możesz to kupuj za pośrednictwem innej przewoźnika.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:47498570 Zadzwoń na infolinię PP i tam złóż skargę. Możesz też skorzystać z formularza i złożyć skargę przez internet. Ja raz tak miałem, zadzwoniłem, zrobiłem aferę i tego samego dnia przyszedł specjalny kurier i dostarczył paczkę. A miałeś te awiza ? Po prostu listonoszowi się nie chciało. Ale moja interwencja pomogła, więcej to się nie zdarzyło.

oznacz moderatorów
Client:47498570
#7 Wielbiciel#

To jest właśnie to awizo i po sprawie dzięki za podpowiedz ale jak znam pp sa się nie przejmą

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:47498570 Czy się przejmą to zależy od konkretnej placówki PP. Wtedy, kiedy ja dzwoniłem to podobno był jakiś inny listonosz na zastępstwie, bo mój miał urlop. Ale jak wrócił to powiedział mi, że ten jego "zastępca" skarżył się na mnie bo dostał upomnienie. Niby to nic, ale zawsze.

oznacz moderatorów