anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedłużenie Smarta w programie Bezcenne Chwile

jalu69
#7 Wielbiciel#

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Kupiłem przedłużenie na rok Smarta w programie Bezcenne Chwile. Opis co kupuję wskazywał na to że Smart jest na starych zasadach. Teraz okazuje się że nie mam gdzie go przedłużyć, a zasady gdzieś po drodze się zmieniają. To co ja właściwie kupiłem?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jalu69 Czy po zakupie aktywowałeś tego Smarta na swoim koncie? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

jalu69
#7 Wielbiciel#

Próbowałem ale pojawia się czerwony komunikat: "Przekroczono maksymalną długość subskrypcji"

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jalu69 Skonsultuję sytuację z Twoim kodem z zespołem i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy otrzymam szczegóły. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ptomas07
#7 Wielbiciel#

Allegro leci w kulki, uniemożliwiając przedłużenie teraz usługi Allegro Smart.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jalu69 Twoja aktualna subskrypcja Allegro Smart jest opłacona do 19.12.2022 r., a obecnie maksymalny okres, na który można mieć Smart na koncie to 12 miesięcy i 14 dni. Zgodnie z zasadami będziesz mógł ją przedłużyć od 06.12.2022r. wykorzystując kod, który wymieniłeś lub zakupiłeś w ramach kampanii "Bezcenne chwile", ale nie jest to kod na konkretne warunki, tylko na roczną subskrypcję. Usługa jest aktywowana w momencie wpisania kodu i w tym momencie jako użytkownik akceptujesz regulamin Smart. Zgoda do zaakceptowania wyświetla się na formularzu, który w owym momencie obowiązuje, stąd będą Cię obowiązywały nowe warunki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

jojo.
#7 Wielbiciel#

To fajnie by było gdybyście doprecyzowali informacje podane na waszej stronie pomocy: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/mam-kod-do-aktywacji-alle...

Cytuję: "Tak. Możesz skorzystać z kodu w w trakcie ostatniego okresu rozliczeniowego. Wtedy usługa włączy się automatycznie po jego zakończeniu."

To sugeruje że mając wykupiony roczny abonament mogę go przedłużyć w dowolnym momencie, a nie tylko 14 dni przed końcem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jojo. dziękuję za zwrócenie na to uwagi 🙂 Zgłosiłam już to i po weryfikacji artykuł zostanie poprawiony.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów