anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Punkty na kartę paybeck

Client:46745762
#1 Nowicjusz#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień dobry.  28 listopada zrobiłam zakupy na kwotę 200 zł. i nie otrzymałam punktów na kartę paybeck , dlaczego ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:46745762 Poczytaj może coś nie tak zrobiłaś 😞

https://www.payback.pl/pomoc-i-kontakt/punkty-payback#dlaczego_nie_naliczyly_mi_sie_punkty

Aby mieć pewność, że punkty PAYBACK za zakupy na Allegro zostaną Ci naliczone, przez 24h przed dokonaniem zakupu nie korzystaj ze stron z kodami rabatowymi, nie klikaj w reklamy oraz linki wysyłane przez Allegro i wyświetlane poza PAYBACK, nie szukaj produktów w wyszukiwarkach Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Punkty PAYBACK naliczają się dla każdego produktu osobno, zgodnie z przelicznikiem: 1 punkt za każde wydane 5 zł (bez uwzględnienia kosztów przesyłki). Powinny być one widoczne na Twoim koncie w ciągu 3 dni* od dokonania zakupu i zmienią status z oczekujących na aktywne po upływie 55 dni.* Maksymalny czas naliczenia punktów to 30 dni.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46745762 Cześć. 🙂 Tutaj znajdziesz wszystkie wskazówki dotyczące zbierania punktów Payback: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-zbierac-punkty-payback-na-allegro-MM5m0a.... Sprawdź, czy spełniono wszystkie warunki regulaminu. 

Jeśli masz problemy dotyczące programu Payback, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Payback i podaj numer oferty na Allegro.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Wszędzie punkty naliczają się bez problemu tylko na allegro nic niemożna robić wczseśniej żeby się naliczyły, oglądać, zaglądać, porównywać, wyszukiwać.

Z tego wniosek że na allegro nie ma co kupować tylko bezpośrednio w interesującym nam sklepie. Tam się naliczą. Chcę kupić ekspres do kawy za 3 koła, nie kupie na allegro bo się nie naliczy, kupie bezpośrednio w sklepie chyba że allegro mi zagwarantuje naliczenie punktów.

oznacz moderatorów